Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha szoptatás...

Szerintetek ha szoptatás mellett elkezdek sportolni csökkenhet a tejem mennyisége?

Figyelt kérdés
Kicsit felszedtem,mióta szoptatok, de nem szeretném, ha a hiúságom a tejecske kárára menne. Válaszotokat előre is köszönöm.
2010. ápr. 13. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ha fokozatosan kezded el, nem erőlteted túl magad, iszol eleget, nem fog a tej kárára menni a mozgás :))
2010. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mérsékelten sportolsz - tehát nem erölteted magad túl, rendesen eszel és föként iszol mellette eleget, akkor inkább még több lesz a tejed.
2010. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok tejem volt, pedig rendszeresen és sokat tornáztam.
2010. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem befolyásol semmit a sport, sőt, inkább jót tesz. A lányom 20 hós, 6 hetes volt, amikor újra elkezdtem edzeni (előtte versenyszerűen sportoltam). Még mindig szopizik, pedig már 26 hetes kismami is vagyok. És rengeteget mozgok még mindig.
2010. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam. Rengeteg még mindig a tejem, pedig szülés után 5 héttel elkezdtem futni. Két hét múlva is megyek Félmaraton futóversenyre. Kell egy jó sportmelltartó. Az viszont mindenféle tornához, mozgáshoz fontos! Kisfiam még reggelire, tizóraira, vacsorára anyatejet kap. Átalussza az éjszakákat, szóval nem mondhatom, hogy kevés a tejem. Születési súlyát már megháromszorozta. Bár én a terhességem előtt és alatt is sportoltam. Bár terhességem alatt csak úsztam és temposan sétáltam. Futni természetesen nem mertem.
2010. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!