Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viseltetek egy ujabb...

Hogyan viseltetek egy ujabb terhesseget egy 1-1,5 eves baba mellett?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy a kicsit cipelni kell, a hasnak ugrik neha, anya rosszul van, faradt, stb. elore is koszonom a tapasztalatokat
2010. ápr. 13. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Remélem a hányingered nemsokára elmúlik, és akkor már nem lesz semmi problémád :)
2010. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A nagy 10 hónapos volt, amikor kiderült, hogy baba van a pocakomban. Mivel egész nap szólt a zene, így nem tűnt fel neki, ha anya egy kicsit felhangosítja és megy a wc-re rókázni (az első 12 hetet végighánytam). A többi (anya most fáradt, rosszul van stb.) pedig megbeszélhető a gyerekkel. Ha fel akart kéredzkedni, előbb az ágyra mászott fel, így könnyebb volt. Ha nagyon rosszul voltam, görcsöltem, volt, hogy egész nap heverésztünk, mesét olvastunk, báboztunk. Neki fel sem tűnt, hogy most nem szaladgálunk, hanem pihenünk.
2010. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves13:49 es.

Végül is igazad van, a terhesség nem betegség, és ha jól megtapadt nem lesz baja.Csak ott van a HA!Sajnos nekem volt két vetélésem, és a harmadik terhességem is tele volt problélmákkal(14 hétig hányás, és nyitott méhszáj, én írtam előbb, magas vérnyomás)szóval ha kellett volna az űrbe is kirepültem volna hogy megmaradjon a várva várt baba.Jobb félni mint megijedni alapon, betartottam a doki előírását, mivel még nem volt kicsim.33 hétig pedig kórházba akart feketetni mivel rosszabbodott a méhszáj állapota, bármikor megszülhettem volna, de otthon feküdtem a 36. hétig, még az ajtón kívülre sem mentem ki, mindezt szép nyári napokon.Utána pedig szülésig még 3 hét kórház a vérnyomás miatt.Szóval ha lett volna egy picim, nem viseltem volna ilyen "jól"(még így sem).Ezt csak azért írom le, hogy ne hidd hogy csak passzióbol vigyáznak magukra a kismamák, akiknek kell.

2010. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33 héttől(utolsó)
2010. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

18:39

Nem akartam senkit megbántani!És általánosítani sem akartam, sajnos az a tapasztalatom hogy a körülöttem lévő kismamák(akik problémamentesek)főleg a második babavárást valami nehéz elviselhetetlen dolognak élik meg.Akinek valami problémája van a terhessége alatt annak természetesen nem könnyű ha van már egy gyereke.

2010. ápr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!