Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki NEM használ babájára...

Aki NEM használ babájára gyógyszertári dolgokat, az miért teszi? Jobb a márkás?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy fürdetőkrém meg popsikenőcs, testápoló. Nekünk ezeket felírja a doki, de itt mindig márkásakat olvasok a kérdéseknél. A miénk 4 hónapos és szép a bőre.


Káros alapanyagokat tartalmaz a gyógyszertári készítmény vagy rossz a babátok bőrének?


A védőnő szerint azért, mert sznobok, de ő ezt a szót gyakorlatilag kötőszóként alkalmazza, engem is megszól minden alkalommal azért ahol szültem.:)


2016. jún. 21. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Popsikrémből csak a gyogyszertárit használom mar 2 éve semmi mást nem tudok a fenekére kenni mert brutál kipirosodik! Furdetöt persze márkásat de az sem volt mindegy hogy melyik!
2016. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert nem jó a fürdető,vacak...a kenőcs se nagy szám..
2016. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert hosszutávon folyamatosan venni drágák.
2016. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem a gyógyszertárit.Még a popsikenőcs az oké volt,bár ha kipirosodott akkor kellett a neogranormon,a sudocream,de a fürdető az valami katasztrófa,még mikróban felolvasztva is.A nagy szerelmem a jhonson volt,már ami az illatokat illeti,úgy kicsapta a gyerek bőrét,hogy szteroiddal kellett rendbehozni,pedig amúgy nem egy érzékeny bőrű :( 3 éves koráig használtuk az utált gyógyszertári fürdetőt,azóta már kézműves natúr szappannal mosakodik,shea vaj a testápoló szóval csak természetes dolgok.Még egy kisbabánál csak a gyógyszertári baba korban.
2016. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Olcsobb a markas?
2016. jún. 21. 22:04
 16/16 anonim ***** válasza:
A Babé ami a legjobb volt,ezen kìvül a Dmes fürdető,Nivea Babyvel kezdtük kisfiamnál nem volt baja tőle,de az előbbi kettő ezerszer jobb.
2016. jún. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!