Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Magic 4, Chipolino...

Espiro Magic 4, Chipolino Omnia 4, Xbaby Slapi és a Babypoint Mark. Szeretnék róluk tapasztalatokat! Városi használatra beváltak? Mi a gyenge pontjuk? Melyik éri meg vajon jobban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro Magic 4 van, szintén városban használjuk. Nagyon könnyen irányítható, bárhol elmegy, könnyű, kicsire zárható, kényelmes, tágas, mutatós. Egy hátránya van: a kosár kicsi és nehezen hozzáférhető, de ez nálunk nem volt szempont a választásnál.

Az Omnia 4-et is megnéztem anno, bár könnyebb, de nagyon vékonykának és gyengének tűnt a váza, és gyakorlatilag egy szál vászon az egész.

A többiről nem tudok nyilatkozni.

2010. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha az Espiro-t választod, akkor 2010-es modellt vegyél, aminek nem szarvak a tolókarjai, hanem egyben van, ezt egy kézzel is könnyedén lehet tolni.
2010. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt néztem ki én is, sokan arra voksoltak :) Bevásárlóháló mérete engem se érdekel, most se nagyon pakolok bele.
2010. ápr. 13. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Espiro van. Kimondottan buszozni vettem(elegem lett a batárkocsikból), nagyon jó:-) Milyen színt néztél? Állítólag a babaszafari hozza be az országba;-)A chipolino omnia-nak állítólag gyenge a huzata.
2010. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Még nem tudom, melyik szín legyen. Kisfiam van, de kéket nem szeretnék, a mostani is kék. Neked milyen van? Talán narancssárga lesz, esetleg zöld. A piros is tetszik, csak azt sokan nagyon lányosnak tartják...

2010. ápr. 16. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!