Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton pittyegő légzésfigyelő...

Folyton pittyegő légzésfigyelő? Tényleg nem vesz levegőt vagy elromlott?

Figyelt kérdés

Angelcare légzés figyelőnk van, ac300-as. Folyton pittyeg. Álltalában csak egyet, de van hogy rendesen csipog is. Létezik, hogy a babám ennyiszer kihaagy légzést, vagy elromolhatott? Már nem tudom elképzelni mi lehet. Előre félek az éjszakától, de légzés figyelő nélkül is félnék, hogy mi van ha akkor történik baj.

Mikor megszólal egyből felpattanok, van hogy a babaa is felébred rá, de van hogy nem, akkor én keltem fel. Másnál is volt ilyen? Ha tényleg légzés kimaradás, az ellen lehet tenni valamit? Már nem merek aludni.



2016. jún. 22. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen felületen van az érzékelő? Milyen keménységű a matrac?


Ha nem kemény, teljesen vízszintes a felület (érdemes farostlemezt berakni a matrac alá, arra az érzékelőt) vagy túl puha a matrac, akkor nem mindig kap megfelelően jelet.

Ha egyik sem, akkor a biztonság kedvéért említsd meg az orvosnak, lehet alvási apnoé - inkább feleslegesen vizsgálja meg, mint ne, amikor kellene.

2016. jún. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Írja a tájékoztatótok, hogy kell hozzá farostlemez? Mi vettünk (pont olyat, mint amit ír) és sosem csipog feleslegesen. Nektek van hozzá?
2016. jún. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Cserélj elemet! Én is aggódtam majd rájöttem felesleges. Ha a baba miatt kezd el pittyegni mert mondjuk kiveszem és elfelejtem kikapcsolni akkor az nem áll meg azért, mert mozgatom a matracot hogy hátha nem riaszt. Riasztani fog akkor is, ha van mozgás utána. De elemcsere megoldotta.
2016. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a gond, amit a 9-es írt, nem figyeltétek azt a részt, ahol írja, hogy a csipogást ki lehet kapcsolni, de attól még a légzésfigyelő ugyanúgy működik.
2016. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!