Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg egészségtelen csak...

Tényleg egészségtelen csak vizet adni a babának?

Figyelt kérdés
Párom anyja azt mondja hogy nem lehet csak vízzel itatni, hogy adjak neki mást is, mert szüksége van rá, de hiába veszem neki a gyümölcslevet, teát, nem issza meg, most akkor erőltessem bele? meg szerintem nem is egészségesek ezek a cukros löttyök, nem értem hogy miért baj hogy ha csak vizet iszik, gyümölcsöt kap bőven, és szerintem ez így bőven elég neki.
2016. jún. 23. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Folyadékra van szüksége, a víz pedig folyadék. cukros löttyökre nem. Adhatsz neki víz helyett teát is. Az én gyerekeim nem itták meg a vizet.
2016. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora baba?


Nem, nem egészségtelen a víz.

2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó a tiszta víz neki, felesleges azokat a tartósító szeres valamiket bele erőltetni.
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a hülyeséget... -_- Nem tudom, mekkora a gyerek, de ha kap elég anyatejet/tápszert/sütőtökpürét akkor bizony pont elég neki a víz pluszban. Nem kell rászoktatni a cukros üdítőkre, mert aztán akkor sem issza majd meg a vizet, ha csak az van...
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
A viznel nincs jobb, nekem az a velemenyem. Minek a gyumolcsle, ha ehet friss gyumolcsot is? A tea is jo lehet, de en azt is csak cukormentesen adnam es csak akkor, ha a vizet nem issza meg. Orulj, hogy megissza a vizet, ne eroltess mast, mert ennel nincs jobb. Az en fiam se hajlando semmi mast meginni a vizen es a tejen kivul.
2016. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy megissza a vizet! Nem kell neki màs
2016. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
11 hónapos a kisfiam, köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 23. 15:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is csak vizet iszunk, nem gondoltam, hogy baj, ha a gyerek is csak azt. Szerintem nem baj.
2016. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyerek a tiéd, te neveled, te vagy az anyja, te gondozod, nem a kedves anyós. 20 hónapos a kisfiam, mindig is vizet ivott. A víz nem fogja tönkretenni a fogakat sem.
2016. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szervezetnek leginkább a tiszta vízre van szüksége. Nyilván babákra is és felnőttekre is ez vonatkozik. Vannak bio gyümölcslevek de ezek is természetes gyümölcscukrot tartalmazmak, szóval a víz egészségesebb. Ne rontsd el a párod anyja miatt!
2016. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!