Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szoptató párnán alszik az...

Ha szoptató párnán alszik az nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
5 hetes, az ágyában nem marad meg, amint átrakom felébred. ezért hagyno szoktam a párnán mély alvásba zuhanni hogy könnyebven átrakjam de gyakran az a vége hogy addigra én is elalszom. ilyenkor akár 3 órát is elszunyál rajta. ez baj? nagyon egészségtelen a gerincének?
2014. aug. 21. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

A kanapén nem tudod magad mellett hagyni? Az enyém napközben mindig ott volt velem és jókat aludt. Az mégis laposabb lenne mint a párna.

Egyébként próbáld meg hasra tenni a kiságyban, cumi szájba és fenék ütögetve ameddig lenyugszik.

2014. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem baj, ezekben a párnákban kis polisztirol gyöngyök vannak, amik eloszlanak, kis fészket képezve. szerintem 3 óra aluszkálás néha néha nem fog ártani neki.

persze a legjobb a sima, nem túl puha felület, de biztos lehetsz benne, hogy azért annál rugalmasabb egy kisbaba hátacskája, hogy egy ilyen görnyedés kifogjon rajta :)

nem cukorból vannak ezek a babók, stramm kis emberkék, a legkeményebb "kisfickók" "kiscsajok", jól bírják a gyűrődést :)


3 óra még nem oszt, nem szoroz, nyugi :)


idővel majd mélyebben alszik, simán tudni fogod pakolászni :)


most ilyen kicsikének a 20 perc kell a mély bealváshoz, azért ez 2,5-3 hónapos korra már nem így lesz, akkor piff, bealszik, és akár táncolhatsz is vele, durmol mint egy kisangyal :)

2014. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!