Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom féltékeny rám, mint...

Joza kérdése:

Anyósom féltékeny rám, mint anyára, vagy egyszerűen ki nem állhat?

Figyelt kérdés
Anyósommal feszültségben töltjük az időt, mert a hét hónapos kisfiammal úgy szeretne együtt lenni, hogy engem kizárnak az együttlétből. A gyakorlatban: a gyermekem ha háttal van akár az ölében, és meghallja, hogy a közelben vagyok, keres, figyel. Anyósom erőltetett mosollyal, sokat mondó hangnemben mondja: igen, ott van anyád... Úgy közlekedik vele, hogy eltakarja a gyerek szemét, ha a fejét felém fordítja. Ellenben készséggel odafut vele a párom előző házasságából származó lányához, majd meséli, hogy a fiam isteníti a lányt. (Mosolyog szegény fiam, de hogy istenítené, az túlzás.) Nyilván felülemelkedek és hagyok nekik időt egymásra, gondoltam, így is volt. Az utolsó látogatásakor hagytam őket játszani, majd odamentem és együtt gyömöszkéltük, amit a kicsi persze élvezett. Ennek is csúnya vége lett. A párom mondja, hogy mit csináltál anyámmal, mesélte, hogy nincs kedve hozzánk menni, mert ragyog a lakás, pedig ő segíteni akar, de nincs mit, illetve láb alatt érzi magát, mert én le sem szakadok a gyerekről. Passz. Mit gondoltok? Mert én azt, hogy legyen külön idejük is, de elvárhatónak tartom, hogy a nagymama az anyukával és az unokával közös játékot is élvezze. Hm?

2016. jún. 29. 14:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Meg mindig 2.


Ezt viszont engedd el, egyutt vagytok szerettek a gyereket az előzményt engedd el.

Neki lesz a legrosszabb ha igy neveled.


Ha egyedul lennel akkor sem lenne egészséges de igy meg pláne nem az, hisz vegul mindenki szereti

2016. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!