Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon cipőben vagy anélkül...

Otthon cipőben vagy anélkül tanuljon járni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mezitláb,hidegben zokniba!
2010. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül.

Utána ha cipőt vesz majd kintre, kicsit "ügyetlenebb" lesz, de hamar megtanulja majd úgy is.

2010. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
amikor még csak kapaszkodott,ősz végén(nov.tájékán)akor csak harisnya vagy tapadós zokni volt rajta,majd decemberben mikor egyre ügyesebb volt,kapott egy elöl nyitott 3pántos szandit.ez fogja és tartja a lábát.és szellőzik is.de mindig vannak időszakok,amikor mezítláb van.(mármint zokni vagy harisnya)
2010. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit csak lehet, egy gyerek legyen cipő nélkül és nyáron meg kifejezetten..pl, fűben, homokban, kavicsos helyen. nekem ezt 1 nagyon jó pécsi gyermek ortopédus mondta vizsgálat után.
2010. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
zokniban,mezitláb.
2010. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Cipő nélkül.
2010. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én mindig adtam rá otthon szandált,a háromcsatos sziestát. Szobában egyáltalán nem ajánlják az ortopédusok a mezítláb járást.Nyáron a kertben, a fűben,ott igen,ott nagyon ajánlott a mezítlábasság.Egyébként én sem járok itthon mezítláb,hanem papucsban.
2010. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amennyit csak lehet, legyen mezítláb a baba, akkor tud jól fejlődni a lábacskája. Nálunk sajnos elég hideg a lakás padlója, így én a télen vettem neki liliputi puhatalpú cipőcskét, abban volt. De ha tehettem volna, még azt se adok a lábára, csak féltem, hogy megfázik.
2010. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Célját tekintve mi a különbség ha zokniban van vagy mezítláb?
2010. ápr. 14. 16:52
 10/18 anonim ***** válasza:
A lakásban semmi. A zoknitlanság szerepe ott lesz fontos, ha olyan terepen jár a baba, ahol a talpacskájával folyton változó dolgokat érez. Tehát pl. fű, apróbb-nagyobb kavics, beton, térkő, homok, sóder, stb. A lakásban nem tudsz ilyen változatos terepet biztosítani, így nincs jelentősége, hogy zokniban vagy anélkül jár a baba.
2010. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!