Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol a babátok mászik, kúszik,...

Ahol a babátok mászik, kúszik, játszik, ott mindennap fel szoktatok takarítani? Értem alatta seprés, porszívó, felmosás?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én naponta-két naponta porszívóztam amikor csúszó-mászók voltak a gyerekek. Hiába vetjük le az ajtóban a cipőt, sok a szösz, morzsa, a gyerekek meg mindent felesznek a padlóról. Heti 1x mosok fel. Következő felmosáshoz közeledve már néha látszik a zoknijukon a padló pora de nem vészes. Az én gyerekeim nem koptatták el a ruháikat mászásnál.
2016. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Napi àtlag 2-szer seprek fel. Kertes ház, én nem tudom, de valahogy bejön a kosz. Én még pszichopata vagyok, gyülölöm ha a talpam alatt érzem a kis valakiket. Mezítláb szeretek màszkàlni, tiszta padlón. Heti kb. 2-szer mosok fel.
2016. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
amikor a fiam onalloan kezdett enni, akkro meg napi kétszer is porszivoztam, plusz felmostam..leesett az ennivalo, nem vettuk észre, talpára ragadt, leesett a kenyér, a sajt szétszorodott…na, szoval volt olyan, reggel-este porszivoztam.
2016. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
házfüggő,nekünk új ház,még kicsik a fák, nincs betonozva, ezért ha ablakot nyítok,amit pedig kell,akkor jön is be a por,így igen minden nap fel kellett mosni (szőnyeget nem porszívóznék minden nap,heti 2x)
2016. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem. hetente egyszer takaritok es kesz..ha valami kiborul akkor nyilvan feltorlok...de sose voltam az a naponta takaritos tipus. makk egeszseges a 2 evesem.
2016. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
illetve akkor ia heti egyszer takaritottam mikor kuszott
2016. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Porszívó minden nap, heti 2 felmosás. És koszos a gyerek térdén a naci, meg a zokni is. Most, hogy ilyen meleg van, konkrétan nem a ruha koszos, hanem a gyerek térde és lábfeje. :)
2016. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!