Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívózás nélkül is fel...

Porszívózás nélkül is fel lehet mosni?

Figyelt kérdés
Elromlott a porszívó de takarítani kellene, mert vendégek jönnek. A ház alsó szintjén nincs gond ott összesepregetek és felmosok, de fent az emeleten hog csináljam? Nem akarom felvinni a koszos seprűt :S

2013. jún. 1. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem célszerű, mert ezek a hagyományos felmosók csak szétkenik a koszt.

Ha tudsz szerezni lapos téglalap alakút akkor azt benedvesíted és gyönyörű szépen megcsinálja a két munkát egyszerre, elején össze szedi majd leszeded róla és ennyi.

Munkahelyemen ilyet használunk a takarításra és sokkal gyorsabb.

Ma már sok üzletben árulnak ilyet 1-2 ezerért igaz hogy az nem alkalmas mindig, de gyorsan lehet vele haladni. Vagy még azt is megteheted hogy fogsz egy rongydarabot és betekered vele a seprűt és kicsit benedvesíted, az össze szedi a koszt és utána már csak gyors felmosol és ennyi.

2013. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a fürdőben szoktam úgy lenni, hogy mindig van valahol eg kis víz, ezért felseperni nem tudok, de amikor felmosok (ugyanezzel a lapos téglalap alakúval), akkor a nedvességtől összecsomósódnak a hajszálak és a szöszök, azokat megpróbálom egy kupacba összehúzni, majd egy wc-papír darabkával az összegyűlt csomókat felszedem.
2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy megpróbáltam, de a szöszöket és hajszálakat itt-ott elhagyja, szóval ha muszáj én megcsinálnám, és tiszta is lesz, csak kicsit macerásabb, össze kell kézzel szedegetni az összehúzott koszt. A semminél jobb...jóval :)
2013. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!