Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol a babátok mászik, kúszik,...

Ahol a babátok mászik, kúszik, játszik, ott mindennap fel szoktatok takarítani? Értem alatta seprés, porszívó, felmosás?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En nem, csak heti ketszer. Nem jarunk be cipovel, nincs kosz.
2016. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol mászik igen, minden este altatás után feltörölök. A porszívózást meg még napközben. Egyébként mi egy hatalmas járókát vettünk, szóval inkább abban kúszik-mászik :)
2016. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És ha mászik a babád, nem lesz kissé viseltes a nadrágja? Vagy a ruhája? Zoknija?

Én mindennap felseprek, heti 1x felmosok mégis ha leteszem egyből látszik a ruháján...

2016. júl. 2. 11:41
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

[link]


[link]


Tehàt a takarìtàst érted a takarìtàs alaatt...hm... Ez érdekes.


Nem, nem szoktam, ott csak ő fetreng,szóval nem nagyon van kosz. Persze a por stb miatt azért két naponta porszìvó,hàromnaponta felmosàs.

2016. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, nem igazán értelek 😁

Te érted saját magad?

2016. júl. 2. 11:48
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem járunk be cipõvel, de mindennap felseprek, két-háromnapota felmosok. Igen, látszódik a ruhájàn, mert nem laboratoriumi körülmények vannak. Ezért van az, hogy minél nagyobb a gyerek, annál kevesebb használtruhát találsz rà, ami jó minõségū. Adj rà otthonit, amit kevésbé sajnálsz.Ha mentek valahovà akkor meg öltöztetsz. :)
2016. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Azt elfelejtettem mondani, hogy nálunk szoba cicus van, ezért kénytelen vagyok, mert hosszú, dús szőrű perzsám van. Én ha otthon vagyunk, mindig "otthoni" ruhát adok rá. Olyat, amiben az utcára nem megyünk ki :) így annak, ha baja lesz, az sem baj. A szép ruháit én nem adom rá, amikor ketten vagyunk. Szerintem felesleges. Ha meg elmegyünk valahova, akkor nyilván csinosra öltöztetem. De le idegen helyen nem rakom! Szóval azoknak a ruháknak meg azért nincsen baja.
2016. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nálunkn se kutya, se macska, cipoket még az ajtoban levesszuk.


mindennap felporszivozok lent (nappali, konyha, ebédlo) és heti egyszer felmosok.

2016. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen en is igy csinalom, hogy itthoni es kinti ruha.

Bar a zoknija katasztrofa 😊

2016. júl. 2. 12:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Még nem járja be az egész lakást, szobájában kúszik, hetente porszívózzuk plusz feltörlés, a habtapiját nem járjuk össze.

Nincs (még) kinti-benti ruhája.

2016. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!