Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudok ellene tenni valamit?

Tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos,es mikor fekszek az agynak neki dőlve ,nekem dőlve ül az ölemben kapaszkodik az ujjamba es felül,es ül ,közben fogja a kezem így el van 2-3 percig aztán hátra dől es kezdi előlről. Hiába huzom vissza neki kezd hisztizni es húzza nyomja magát fel. Nem nagyon korai az még? Mit csináljak? Volt valaki így ,es ha igen nem lett belőle baja a babájának?

2016. júl. 2. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Reflex, ne húzd.
2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
minden amit magatol csinal az nem art neki...az hogy felhuzza magat az nem art...az hogy az oledben ultetrd az max akkor art ha tul nagy suly nehezedik a gerincre...kis kagylo ules (kb 30 fokos gerinc) nem art de ne legyen 90 fokban a dereka.
2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem, semmi ellen semmit nem kell tenni, amit a baba magától csinál. Nem is tudsz. Egyáltalán nem korai, szerintem ennél jóval korábban is próbálkoznak a babák felülni, az enyém (öt hónapos) réges-rég, "pöndörödik" föl az ölemben is és a pihenőszékében is.
2016. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém is ezt csinálta. Mivel nem én húztam fel ülésbe mit tehettem volna? :D
2016. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem számít felülésnek(bár sokan azt hiszik), és igen, korai terhelés a gerincének. Nem önállóan csinálja, hanem a segítségeddel...

Az nem baj, hogy felhúzza magát, az enyém is húzta. Kb 2 másodberc után visszafektettem, de naponta csak párszor.

Tereld el a figyelmét erről az "ücsörgésről"(Hidd el, még sok-sok figyelemelterelésben lesz részed. :)). Most más mozgásformát kell gyakorolnia.

2016. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos státuszon a védőnő az orvosi rendelőben azt kifogásolta a lanyomnál, hogy amikor felhúzta hanyatt fekvesből, akkor a fejét nem tartotta, húzta előre, hanem hátrafelé lógott. Szólt az orvosnak is, de az azt mondta, hogy legközelebb mar tudni fogja. Mérges voltam a védőnore, mert én ezt nem tudtam, hogy gyakorolnunk kellene, vagy hogy ez ilyen reflexes dolog, hogy felhúzza magától a baba magát. (Persze jó dolog, hogy szólt..)
2016. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!