Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható úszópelenkát hogyan...

Mosható úszópelenkát hogyan cserélitek, ha belekakilt?

Figyelt kérdés

Nem igazàn tudom elképzelni, pedig ezen filozom, hogy ilyet vennék a babámnak.

Na de ha belekakil akkor mi van?


2016. júl. 4. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Kimosom és megvárom a míg megszárad, addig másikat kaptak. 3-3 uszópelus volt folyamatosan használatban a lányoknál.
2016. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi kettő moshatót vettünk, hogy legyen mindig tiszta-száraz. Sose kakilt bele, de erre az esetre így készültem: kakás pelus le, kaka a wc-be, pelust kimosni a csapnál, és mehet száradni. Vagy ha csak egy van, akkor amíg kimosod ráadsz egy normál pelust és vissza a vizeset ha megy a vízbe.
2016. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy képzelem, hogy a kakit wc-be, aztán kimosni.

Nekem még sosem kakilt bele. Babaúszáson azt mondta az oktató, hogy nem jellemző, hogy belekakilnának, míg vízben vannak.

Ha strandra mennénk, akkor meg ha kijön a vízből, úgysem hagynám rajta a vizes gatyóját, pelusra cserélném.

2016. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom!
2016. júl. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!