Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos oltás hogyan zajlik?

Két hónapos oltás hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Jövő hét hétfőn kell vinnem a picúrt, de nagyon gyomoridegem van már most, ha arra gondolok, hogy meg fogják szúrni. (Természetesen tudom, hogy fontos megkapnia, és inkább ez, mint valami komoly betegség.)


Valaki leírná mi történik ilyenkor? Nekem kell valamit segíteni, vagy az orvos adja egyedül be neki?


Mennyire viselte meg a babátokat? Sokáig sírt/zaklatott volt? Belázasodott, vagy más gond volt miatta? Napirend megmaradt?



2016. júl. 4. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az orvos adta be,az asszisztens meg fogta a lábát.Nekem annyi volt a feladatom,hogy simogassam a fejét.Nem volt lázas utána.A napirend sem borult.
2016. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanúgy zajlott, mint az elsőnél.

De, megviselte. Nagyon sírt utána és kézben vittük haza. Otthon elaludt szinte azonnal. Láza nem volt viszont 2x nagyon híg széklete lett és aluszékony volt aznap (de lehet csak azért, mert aznap kellett menni nephrológiára is délelőtt és alig aludt, ez már nem derül ki). Napirendünk nem volt még ekkor.

2016. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt gond, a doki adta be, pár másodpercig sirt. Nekünk is aznap többet aludt a szokásosnál, nem volt láza neki sem.
2016. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az asszisztens fogta a lábát én a kis kezeit és bújtam hozzá.
2016. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

nálunk nem sírt, felsírt a csípősnél, de ennyi. nem lázasodott be.


először a rotát kapta meg, imádta, mosolygott a védőnőre, aki beadta (finom állítólag). aztán az oltás jött.


napirend is megmaradt.:) ne aggódj!


A rota miatt már eleve jó kedve lesz, majd meglásd!:)

2016. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lefekteted a babócádat, doki fertőtleníti a combját, az aszisztens tartja a lábát.

Ha kapálózós a babád már, fognod kell a kezèt, ès a feje fölött állsz.

Mikor megkapja, sírni fog, akkor nekem mindig mondja a doki hogy most már felvehetem, nyugtassam meg.ez hamar megvan, mert nem sír sokáig! A váróba az öltözèsnèl nagyobb cirkusz volt :D


De van h engen is a sírás kerülget. Volt h nagyon gügyögős, jókedvű volt. Nevetgèlt össze vissza... Aztán mikor megszúrták, olyan legörbült szájjal, csalódott tekintettel sírt a szemembe.. Egyem meg.. Asszem itt kettőt kapott. De itt már kicsit idősebb volt

2016. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!