Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányféle változatot készítette...

Hányféle változatot készítettetek össze nyári babáknak ruhákból, hazahozni a kórházból?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, 2 héten belül szülök, most készítem a ruháit. Már kétszer szültem, ősszel és télen, akkor nem volt gond. De most más kell ha 40 fok lesz, más ha 20 fok. Ti mit készítettetek össze?

2016. júl. 6. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyár szerintem a legegyszerübb. Az elsö hetekbe, még ha 40 fok van sem lehet rövidben. Egy rövidúju body, egy vékony lábfejes rugi, egy kiskardigán, vékony sapka, textilpelenka és egy takaró. Ha tényleg 40 fok lesz akkor rugi+body+sapka+pelenkával betakarni, ha 20 fok lesz akkor meg mindent rá.


Nekem a kisebbik volt juliusi, ugyan így csináltam.

2016. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nemsokára szülök, én viszek egy rövid ujjú bodyt, egy hosszú nadrágot, zoknit, és két hosszú ujjú rugit (egy kisebbet és egy nagyobbat). Ezen kívül egy kis kesztyűt és egy vékonyabb sapkát, meg egy vékony takarót és textilpelust.

34hkm

2016. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Június közepi, kétféle volt összekészítve. Body, sapi, vékony pléd/textilpelus alap, rugiból volt egy vékony és egy vastagabb előkészítve.

Az, hogy az első hetekben kell rá hosszú is abszolút nem igaz, a lányom 2 naposan egy rövidujjú bodyban volt a kórházban is, olyan meleg volt. Csak estére adtam rá hosszút ott is és utána itthon is, 33 fok felett volt a hőmérséklet kint hetekig.

2016. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vékony rugi+rövid ujjú body, takaró bekészítve ha lehűlne,másik pedig napozó. ha pl. 40fok van,felesleges a rugi,37fokos a magzatvíz is,és akkor sincs rajta rugdalozó :-)
2016. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy szettet...majd ha nem jo vagy nem eleg a ferjem vesz elo valamit a fiokbol es behozza...
2016. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!