Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért váltják le a nők a...

Miért váltják le a nők a profilképüket a gyerekről szóló képre szülés után? Vagy olyanra, amin ketten vele vannak?

Figyelt kérdés

Van az embernek egy profilképe, amin egyedül van vagy a férjével. Aztán megszületik a gyerek és vagy a gyerek egyedül lesz a profilkép (???) vagy a gyerek és az anyuka, az apa nélkül.


Ezt miért csinálják a nők? Tudom, hogy vannak kivételek, de nagyon-nagyon sok az ilyen.


2016. júl. 7. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert büszkék?
2016. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha eddig csak a férjével szerepelt rajta, akkor ezek után egy bizonyos ideig miért ne szerepelhetne csak a gyerekkel? A férjnek (ha az egyáltalán) szabad, a gyereknek nem? Különben is az emberek általában 2-3 havonta cserélgetik a profilképüket. Egyszer gyerekkel, egyszer nélküle, egyszer a kutyával.


Különben vannak olyan apák, akik nincsenek fenn a face-n és nem is akarnak megjelenni rajta valamilyen okból, így valszeg a profilképen biztosan nem fog szerepelni.


Azt viszont tényleg én sem értem, hogy a 34 éves Jipsz Jakabné profilképén miért csak a 6 hónapos Döncike van. A profilkép azonosításra szolgálna jó esetben.

2016. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

5 hós a babám, még egy tavalyi képem van kint amin egyedül vagyok.

Gondoltam rá, hogy kéne friss, de azon is egyedül leszek, az én profilképem, én legyek rajta ne a férjem, gyerekem, kutyám, autóm.

2016. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert úgy gondolják, a gyerek (most) érdekesebb, rá többen kíváncsiak és az odakattintás is több, mintha az ezeréves kép lenne kint.

(Egyébként nekem profilképem sincs, de tény hogy én is jobban kattintok ha vami újdonságot látok, pl: hogy "jé, már neki is van..")

2016. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve ugyanaz a profilképem. 8 hónapos a babám, de nem gondoltam, hogy kiteszem profilba.
2016. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért, az nem gáz ha a férjével van együtt a profilképén, csak az a gáz ha a gyerekével? Számomra ugyanannyira fura mindkettő. Ha meg csak a gyerek van a képen, az meg tényleg érthetetlen számomra. Én is váltogatom mondjuk fél évente a profilképemet, de sosincsenek rajta a gyerkek vagy a párom.
2016. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
3-4 eve ugyanaz a profilkepem,a nagylanyommal vagyok rajta.Azert ez,mert az en nem tul fotogen fejem ezen a képen olyan,hogy meg en is szepnek mondom magam..az meg hulyen nezne ki ha a gyereket levagnam róla:D puszta hiúság az egész:D
2016. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem az, ha csak a gyerek van, az a profilkép fogalmát nem meríti ki.:)


A férj lecserélése a gyerekre meg az egymásutániság miatt furcsa, hogy addig a férj, aztán nem hárman a család, hanem csak a baba meg anya.

2016. júl. 7. 19:05
 9/11 anonim válasza:
Ezt én se értettem a gyerekek előtt, de aztán természetes hogy a büszkeség miatt teszem fel a babák képét, meg hogy milyen gyönyörűek, fejlettek stb. De már 34 évesen az is benne van, hogy már kissé szarul néz ki az ember az éjszakázások miatt:) de ha egyszer még hasonlítok önmagamra, akkor felteszem a saját képem is:)))
2016. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert rettentő büszkék erre az óriási eredményre, hogy 9 hónap különbséggel szét tudta tenni a lábát, majd ki tudott magából préselni egy zigótát. Akkora eredmény ez, hogy szobrot kellene emelni, színaranyból, nem profilképen mutogatni.
2016. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!