Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres és többgyerekes anyákat...

Ikres és többgyerekes anyákat kérdeznék?

Figyelt kérdés

ikrekkel hányszor kellett felkelned éjjel?és akinek több gyereke van kiskorkülönbséggel,hányszor kellett felkelni összesen?időszakokat is irjatok,pl.az elején,majd félévesen,1,évesen ,másfélévesen,2 -3 évesen,minden időszak érdekel mikor javult vagy voltak nehezebb időszakok.köszönöm :)

(nekem egy másfél éves fiam van 2-szer kelek hozzá mégmindig,

1 éves koráig 4-szer kelt,

3 hónapos koráig óránként,félóránként.napi 4 órát aluttam.)


2016. júl. 9. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb 6volt, a középső másfél, mikor születtek az ikrek. Nem túlzok, az első hónapban napi max egy órát aludtam, ebből mondjuk felet éjszaka, felet nappal. Tiszta zombi voktam:) Nem a gyerekekkel volt a baj, egyszerűen csak a kicsiket csendben kellett tartani,hogy a nagyobbak tudjanak pihenni, és egyikük jellemzően éjfélkor aludt el, a másik akkor ébredt. Aztán a 2.hónaptól már csak enni keltek 3óránként, kb 4hónapos koruk óta átalusszák az éjszakát. És azóta én is alszok végre.
2016. júl. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekhez sem kellet kelnem eddig. Kisfiamnal (3 éves) összesen talán 2-3 szőr ha keltem eddig, félévesemhez is kB ennyiszer. Nagy alvasigenyuek mint anya ;)
2016. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!