Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyerekes anyukák, ti,...

Többgyerekes anyukák, ti, hogy tudtok kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Konkrétan 7 éve vagyok itthon, most múlt 1 éves a legkisebb fiam. Úgy érzem sokszor megbolondulok ! Bele fásultam kissé, ne értsétek félre imádom őket és a férjem de 0-24 gyerekek, család, főzés, takarítás, mosás. Kéne egy kis kikapcs... páromra számíthatok maximálisan.
2015. jan. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasás, net, néha barátnőzés.


Férjemmel mozi, hamburgerezés, kávézás, sütizés.


Ha van erőm, kedvem, futás.

2015. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoptatáskor néha netezek, vagy filmet nézek.

Hetente egyszer gitár órára megyek, éjszakánként 1-1 órát gyakorolok.

Ezen kívül egy ideje minden este együtt imádkozom a férjemmel, ezzel rendkívül sok terhet le tudunk tenni.

Elalvás előtt hallgatok egy rövid relaxációs zenét vagy valami irányított meditációt a neten.

Engem ez mind kikapcsol.

2015. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjszaka amikor alszom. Én 15 éve vagyok itthon három gyermekkel a férjem külföldön dolgozik egyedül kell megoldanom mindent általában 2 havonta jár haza akkor is csak egy hétvégére. Kertes házban lakunk úgy hogy van munka. Már alig várom a tavaszt hogy a ház körül tevékenykedjek. A gyerkőcökkel nagyon sokat foglalkozom engem ez is kikapcsol imádom őket.
2015. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat !
2015. jan. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!