Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rendben van?

Szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés

A fiam 10 hónapos. Már lassan egy hónapja mászik és egy hete fel ált a kis ágyban. Van egy anyuka akivel egynapon szültem neki is fia van felvettük a kapcsolatot és ő feszt arról áradozik,hogy jaj az ő fia már ha feláll elengedi a butrot és tesz egy két lépést.

Vajon az én fiam van lemaradva vagy direkt cukkol.

Másik hogy az ő fia át alussza az éjszakát este 10kor leteszi reggel 8ig. Az én fiam is 10 fele fekszik fürdés megissza a tejet és alszik de éjszaka van hogy 2x felkel egyik kelés az evés. Próbáltam már hogy ne adják neki tejet hanem teát éjszaka vissza is alszik de forgolódik és 20 percre rá üvölt. S reggel 6-7 között kel.



2016. júl. 9. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Drágaság!

Nem kell fehúzni magadat, ezt az információt kihagytad a kérdésedből...

Természetesen így már más a helyzet, de ha 1-2x már megfordult, akkor tud fordulni úgy is, csak nem használja(akkor miért írtad, hogy nem tud??)...

A 3 évesről meg annyit, hogy a mozgásfejlődésben lemaradtak 99%-a addigra behozza azt(nem mondom, hogy a tiéd az!), a sórórnő esete nem jelenti azt, hogy a te gyermeked rendben van!Annak megállapítása a szakember feladata. Ez megtörtént, látom.

Szép napot!

2016. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Dehogy is.

Egyáltalán nem húztam fel magam szó sincs erről csak én is nem értettem eddig hogy csak nem hsználja azért nem fordul.

Viszon kívánom

2016. júl. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!