Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kerülitek el, hogy az...

Hogyan kerülitek el, hogy az 1 év körüli baba ne nézze a nagyobb tesónak szóló mesét a tévében?

Figyelt kérdés
2-3 éves tesóval meg lehet már beszélni, hogy csak akkor nézzen mesét, ha nincs ott a kicsi? Hiszti és a féltékenység (mármint, h korlátozva van a baba miatt) miatt kérdezem.
2010. ápr. 15. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk egy évesen még baromira nem érdekelte a tv a gyereket. Most 16 hónapos, és a reklámokra egy kicsit már felfigyel. Ha tiltod, annál rosszabb lesz, mert érdekes lesz számára. Ha nem "csinálsz belőle nagy ügyet", akkor egy ideig érdekesnek fogja találni, de később nem fogja érdekelni a tv.


Mindennek ellenére én sem szeretem, ha a gyerek tv-t néz, de még mindig jobb húzni egy határt szerintem.

2010. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álltalában mikora kicsi aludt hagytuk tvzni és utána a naygobb aludt.De sjnos nem igazán tudod megakadájozni.
2010. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy 10 éves kicsi 13 hónapos, de nem érdeklia tv, ha a bátyja valamit néz (rajzfil, dokumnetumfilm), inkább megy nagyhoz és incselkedik vele, piszkálja, hogy vele foglalkozzon.
2010. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor a mese minden gyereknek szól, vannak molyan mesék amik 12 éven felülieknek szólnak, de mint írtad a te gyereked 2-3 éves akkor azt ő sem nézheti, akkor a másik mese, nem lehet olyan szörnyű, hogy a kisebbik gyerek bele bele kukkantson, ő még úgy sem nézi csak egy pár percig aztán megunja, vagy te keress olyan mesét ami mindkét gyerekednek megfelel, hogy a nagy ne érezze, hogy most minden a kistesóról szól.
2010. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak Fifit, Teletubbies-t és Miki egér játszóterét néz a nagyobbik.
2010. ápr. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!