Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki haszontalannak...

Van olyan, aki haszontalannak érezte magát GYED alatt otthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a kissrácunkkal (fél éves lesz), aki szívesen alszik, szívesen játszik nyugodtan, mozgolódik, szívesen nézelődik a babakocsiban. Én, amennyiszer igényli, vele vagyok, de jól elvan egyedül is.


Jól is esik most a mókuskerékből való kiszállás, mert a terhesség alatt is sokat dolgoztam, de nem is esik jól.:) Valahogy úgy érzem, haszontalan vagyok itthon. Nincs semmi kunszt abban, amiket csinálok.


Nem érzek (még?) magamban motivációt újabb nyelvtanulásra vagy olvasásra sem.


2016. júl. 11. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem már kérdeztél hasonlót.


Fogadd el, hogy MOST erről szól az életed, ez a legfontosabb. Hamar elrepül ám.

2016. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de találtam hasonló kérdést én is, csak ott is a fogadd el volt a tanács, gondoltam, hátha valaki valami kreatívabbat tud mondani. De ezek szerint nem.
2016. júl. 11. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos,én pl.megcsináltam egy egyetemet a két gyerek mellett.

De milyen választ vársz,ha te még nem érzéd magadban a motivációt,hogy képezd magad,akkor ugye ez kilőve. Pedig nagyon termékeny időszakká tehetnéd,ha akarnád!

Hobbi,sport,tanulás stb.??? Semmi???

2016. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pepecske1555 ***** válasza:

Ne érezd magad ilyen helyzetben!

Egy gyerek nevelés úgyan olyan mint a munka csak más képpen fáradsz el nekem a kisfiam 9,5 hónapos mászik izeg mozog ha segítek neki már megy !

Napközbe 1,5 órát alszik összesen éjjel nagyon jól alszik pici kora óta !

De sokszor nap végére olyan vagyok mint egy hulla !

Nem könnyű egy anya szerepe!

Ha vissza mész dolgozni későbbiekben a pici és a munka nagy teher lesz élvezd most csak a kicsit élvezd az anyaságot !

2016. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a nő is minek szült.
2017. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!