Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le eset az 5 honapos kis...

Kikyo1997 kérdése:

Le eset az 5 honapos kis lányom az ágyrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom hibás vagyok hogy nem figyeltem melete voltam de ojan gyorsan fordult hogy eséjem se volt el kapni a hátára eset azonal fel vetem sirt kb 1 percet aztán le nyugodot és mosojog lehet e baja ijenkor mit tegyek? Németországban lakok
2016. júl. 11. 14:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Edig hál istenek ojan mint szokot tegnap egész nap melete voltam csak wc-re mozdultam el melöle melesleg ha fáj neki nem ugy sirt volna most igy visza gondolva az inekciot amit kapot még az fájt neki és akkor ugy sirt hogy be vörösödöt a feje és hang nem jöt ki a száján ugy sirt most meg csak mint aki meg ijet utolag bele gondoltam át tapogatam edig semmi jele hogy fájna neki valami nem hányt étvágya meg van a szemozgása is jo mosojog :) és én is büszke vagyok hogy fiatal anyuka vagyok nem értem mi ezel a gond? Sok kis csitri 12-13 évesen szül na azokat nézék le
2016. júl. 12. 07:56
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Az a gond, hogy nem tudsz helyesen írni, és ezért nem csodálom, ha lenéznek..
2016. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy a kicsi jól van. Viszont a helyesírásod tényleg gyalázatos.

Máskor azért figyelj oda jobban!

2016. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

20-as vagyok. Örülök,hogy minden oké.

Lesz annak még párja is. Mi mászunk négykézláb ott voltam melette bejöttem anyós két szót montam neki és hanyatt dobta magát a fiam időm se volt elkapni,a Földön ültünknem kuppant nagyot. Azt monta a védőnő a tegnap ne féltsem úgy mert a későbbiekben nem tanulja meg mi az esés és rosszabb lesz.

2016. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 pepecske1555 ***** válasza:
38%

Nagyon örülök higy jól van !

Nem azzal van baj hogy fiatal anyuka vagy!!!

Én is hibázok más is hibázik de , most egy új életnek felelőséget biztonságot kell adnod !

Semmi baj ha fiatal vagy én is 20 évesen szültem a kisfiam most 9,5hónapos !

Felakasztanám magamat ha valami történne vele!

Sok sikert kitartás egy fiatal is felmeveli a gyermekét!!!!

2016. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!