Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért esett be ennyire a kutacsa?

Miért esett be ennyire a kutacsa?

Figyelt kérdés
2 hónaposom, anyatejes, ma fél7-fél8ig szopizott, 20 percet aludt, 9 kor kelt, hasfájás miatt annyira sírt, hogy a cicit is kiköpte. Tisztába tettem és ahogy felemeltem láttam, hogy csúnyán( nekem az volt) be volt esve a kutacsa. Gyorsan megint cicire tettem, fekve már nem is láttam kevés szopi után. Most megint alszik, éjjel alig tudott a hasa miatt. Olvastam, hogy a kiszáradás jele, de ő sokszor és sokat szopizik.
2016. júl. 15. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fuggoleges helyzetben minden babának be van esve. Nem tudom, igazából én sosem figyeltem. Ha szopizik rendesen és nincs durva hasmenése vagy nem hány akkor tuti nincs kiszáradva.
2016. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az elso irja, fuggolegesen beesik ( ertelemszeruen a gravitacio miatt )
2016. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak most jobban be volt esve, feltűnően. Esetleg a sírástól? Bocsánat ha butaság. 2. baba és ilyen dolgokon azért még tudok aggódni.
2016. júl. 15. 10:49
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy egy kis vizet kellene adni neki?
2016. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Most szopizik kettőtt és alszik tovbb, a kutacsa oké, csak abban a helyzetben volt beesve. Nem tudom miért annyira. Forralok vizet azért

.

2016. júl. 15. 10:56
 6/14 A kérdező kommentje:
-t
2016. júl. 15. 10:57
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Anyatejes 2 honaposnak miert kellene viz ?

Nehogy adj neki !

Aztan meg majd csodalkozol ha nem akar szopizni ...

Egyesek olyan ertelmes dolgokat tudnak itt irni, eszem megall !

2016. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Igazán nagyon kedves vagy 7-es. Mondjuk azért, hogy ki ne száradjon a baba? Igenis adni kell neki vizet, ha beesik a kutacsa, lehet, hogy nem elég az anyatej..nem egy gyereket láttam már aki kiszáradt, csak azért mert most épp az az okos álláspont a szuperanyák közt, hogy nem szabad vizet adni a gyereknek. Nekem 3 gyerekem felnőtt, és igenis adtam nekik vizet, főleg nyáron kánikulában, és semmi gond nem volt a szoptatással, csak nem száradtak ki..Kérdező, egyébként szerintem hívd fel a védőnőt, és kérdezd meg ő mit gondol, ne az itteni véleményekre adj..
2016. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kánikulában vagy ha ugy lattam beesett en is adtam nekik vizet, egy mar 3 eves mult a masik 3 honapos mult adok neki is vizet. Ugyanugy Szopizik, nem történt semmi baja
2016. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Orszagos atlaghomerseklet ma 23 fok, milyen kanikularol beszeltek ?

Irta a kerdezo, hogy fuggoleges helyzetben esett be a kutacs.

Altalanos iskola biologia : gravitacio.

Kutacsot nem fuggolgesen all a nezunk.

2016. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!