Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű anya vagyok, hogy...

Szörnyű anya vagyok, hogy tehettem ilyet?

Figyelt kérdés
Még csak 1hós a pici fiam, de ma totál ki vagyok borulva, és előbb olyan durván fogtam meg, olyan durván öltöztettem. Megszakad a szívem, és közben olyan gondolataim voltak, hogy minek kellett gyerek. :(

2016. júl. 17. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Van segítséged?
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem szép amit tettél, de nyugi. Kérj tőle bocsánatot, szeretgesd meg és szusszanj egyet!
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szegény, biztos fáradt vagy nagyon.megértem de ezt még sem a babán kell levezetni.Elhiszem hogy nehéz,de ő nem nem szándékosan csinálja ha sír.Nem tudja esetleg átvenni néha valaki?
2016. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Magnézium! ! ..és kérj bátran segítséget!! Ez az időszak nem csak a babának, de anyának is nehéz! ! Minden esetre óvakodj a jövőben az ilyen eseményektől! !
2016. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kivagyok, az éjjelünk is szörnyű volt, este fél7től éjjel fél 1ig sírt és kivétel amíg cicin volt. 2óránként kel, éjjel nappal. Volt, hogy nagyszülőkre bíztam, és mintha megérezte volna ahogy kitettem a lábam elkezdett sírni, pedig előtte evett. El sem merek menni itthonról.
2016. júl. 17. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Olyan előfordul, hogy ingerült vagy vele. Nem jó dolog, főleg ha ilyen picike. De később is lesz olyan, Hogy durvábban fogod meg a kezét vagy csúnyán szólsz hozzá, amit meg is fogsz bánni abban a pillanatban (jobb esetben) Az viszont érdekes, hogy arra gondolsz, hogy minek kellett? Van egy lányom és egy ikerpárom. 1.5 év van köztük. Gondolhatod, hogy mekkor türelem kell még ma is hozzájuk. Néha már olyan, mintha hármasikrek lennének. De akármi is volt, az soha még csak eszembe se jutott, hogy minek vannak. Főleg nem 1 hónapos korukban.
2016. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
A kimerültség és a fáradságtól vagy ilyen. Első hónapokban én is majdnem depressziós lettem,mert nem volt segítségem Férjem németben dolgozik. Nagyon sokat sirt,görcsös volt. Nagyon sokat sírtam mikor mondjuk én nem a picin vezettem le hanem pld vagy eltörtem valamit vagy ilyen hasonló dolgok de nagyon sokat segített,hogy voltak egykorú babás anyukák akikkel beszélgettem. Mikor a baba pihent pihentem,szartam ra a házi munkára és aki ebbe bele kötött annak válaszként csak annyit montam meg lehet csinalni.. Magnézium +Cink és pár hónap után helyre jöttem és rengetek zenét halgattam ami nem csak rám hanem a fiamra is pozitívan hatott. Minden jót és fel a fejjel,nyilvan a picid nem fog emlékezni rá de próbáld nyugtatni magad.
2016. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi ne ess kétségbe .menni fog ez neked csak fáradt vagy ez sokáig így lesz.Napközben ha ébren van próbálj egy kicsit mindíg több időre fennt tartani a mi babánk magától lehúzott 2-3-de volt hogy 4-5 órát is ébren olyankor mindíg aludt legalább 3-4 órát huzamosan éjszaka .Velem is előfordult de rosszabb a lelkiismeret

furdalás meg a fáradtság .Pihenj is amennyit csak lehet.

2016. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Ahelyett, hogy magadat sajnálnád, gondolj bele, hogy milyen érzés lehet a babának, amikor a számára egyetlen, legfontosabb ember a világon, durván viselkedik vele..

Amit érzel az normális, de ilyenkor ki kell menni a szobából, üvölteni egyet, vagy beleütni az ajtóba, de semmiképp sem a gyereken kell levezetni.

2016. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ajjaj,ez nem hangzik jól!Előttem már kifejtették többen,de én is megerősítem!Biztosan a fáradtságtól van,tudom,mert itt többé-kevésbé mindenki átesett már ezen az időszakon.Jogod van haragudni a babádra,ne legyen emiatt bűntudatod.DE!Nyilván tisztában vagy vele,hogy bántani nem szabad.Még így sem,ahogy te csináltad.És valóban,a babád rád számíthat csak,benned bízik,te vagy neki a világ.Nem akarok nyálaskodni,de ez így van.Teljes mértékig rád van utalva,ne feledd!

Átestem ezen,még mindig nem jöttem ki teljesen a depresszióból,tudom,mit érzel.Menj el pszichológushoz,muszáj segítséget kérned,nehogy eldurvuljon.

Lerágott csont,de amikor csak tudsz,pihenj a kicsivel az első időszakban!Még valami.A hátán alszik a baba?Próbáld meg hasra tenni,nekünk segített.Egy próbát megér.

2016. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!