Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája elalut...

Akiknek a babája elalut egyedül a kiságyba és elaltaták a kézbe anakse akart elaludni utána egyedül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed.Én betettem őket az ágyukba,és ott aludtak el.Kézben soha nem altattam egyiket sem.

Ha megszokja,hogy kézben alszik el,akkor nem fog egyedül eleudni a kiságyban később sem.

2010. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,mert mi a kislányomat kézben altattuk születésétől,és nagyon nehezen lehetett átszoktatni arra hogy magától aludjon el a kiságyban.
2010. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányaim az első hetekben csak kézben aludtak el. Aztán 8hónapos korukban egyik napról a másikra maguktól a kiságyban. MOst 1évesek és már kézben nem is nagyon tudnak elaludni. Ha a mamájuknál vagyunk ott kézben kellene altatni őket, de szenvedés. Van hogy 1óra míg elaltatom őket.
2010. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!