Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vidéken élő 8-10 hónapos...

Vidéken élő 8-10 hónapos babával mit szoktatok csinálni? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Állandóan itthon vagyok. Nem tudom. Mintha félnék egyedül elindulni vonattal a nagy világba.

A férjemre vagy a rokonokra nem várhatok, hogy jöjjenek el velem.

Baba mama klub nem vonz, abba mar voltam, nem sok jó tapasztalatom volt.


2016. júl. 17. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van kocsim, így kettecskén mentünk bevásárolni, kisgyerekes ismerőshöz, zenebölcsibe, bármilyen ügyet intézni, illetve falun belül naponta sétálni.
2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért csak vidéken?

Várisban ugyanaz van.

Rokonlátogatás, barátnők, mindenfle gyerekprogik, fesztival vagy utcabál, játszóbölcsi, játszoter, gyermekkonyvtár, babatorna babamasszázs, tesco babajátekok nézegetése, vagy csak csigákat az uton.

2016. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vonattal a nagyvilagba ?

Kicsit legyel mar onallobb. En a gyerekem 6 honapos koratol kethavonta egyedul utazok vele repulon. Most 13 honapos.

Esetleg a baba mama klubot megprobalhatnad megegyszer, teged lehet nem vonz, de a gyereknek csak jot tenne mas gyerek tarsasaga. Figyelj a gyerekedre, a tobbi anyukaval nem kell foglkozni . ( en is azt syoktam, 100% ban ra figyelek, a pletykasok neg csak beszelgessenek egymassal.


Mi egyebkent 1-2 honapos kora ota heti ketszer bemegyunk busszal a kozeli varosba, ott ebedelunk , bevasarlokozpont, ha jo az ido kint jarkalgatunk, kavezunk.

A nagyobb varos kb 50 km ( ez konkretan London), oda havi egyszer ketszer megyunk vonattal, ott metrozunk, buszozunk, mikor mi, baratnokkel talalkozunk. Egesz pici kora ota. Ne gubozz be, es nyugodtan induljatok el. Mar rg kellett volna amugy. Hogy szokja a gyerek. Ha meg csak egy sutire ultok be valahova az mar jo.

2016. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

"mindenfle gyerekprogik, fesztival vagy utcabál, játszóbölcsi, játszoter, gyermekkonyvtár, babatorna babamasszázs, tesco babajátekok nézegetése"


2-es szerinted ez mind van vidéken? Jártál te már vidéken? Ki kell ábrándítsalak, sok helyen még egy baba-mama klub sincs, nemhogy ilyenek.


Kérdező indulj el nyugodtan, egy ekkora baba már elég rugalmas.

2016. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom el kene induljak, de nem tudom, felek. Hogy mi lesz ha elfaradunk akkor hogy szenvedem fel a babakocsit a lepcsokon, mi lesz ha valami kozbe jon.

Tudom ostobasag, es mivel a kezdettol fogva nem nagyon mentunk igy tenyleg felek neki indulni.

Van erre valami tippetek?

2016. júl. 17. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is féltem amikor először voltunk buszozni babakocsival. De egy hölgy megvette a jegyet, egy úr segített fel és leemelni a babakocsit. Meg más babáshoz is megyünk látogatóba, azt nagyon élvezi.
2016. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vidéki kisvárosban élek, itt van ringató és babaúszás is, mi oda járunk, a baba-mama klub nekem se jött be. Azon kívül nagy séták. Utazni én is féltem vele először, de a vonatot nagyon jól viselte, buszt még mindig nem próbáltuk.
2016. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!