Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérzik az orra az orrsziporszi...

Vérzik az orra az orrsziporszitól?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat használtuk, mert annyira taknyos a babám, hogy nem bír aludni se enni tőle. Ma éjszakát már átaludta, kicsit jobban kapott levegőt. Reggel viszont elpattant az ér mindkét orrlyukába, pedig a legalacsonyabb fokozaton volt a porszívó. Nem merem így orrsziporszizni, de már megint teli az orra. Mit csináljak?
2016. júl. 18. 08:06
 1/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos
2016. júl. 18. 08:07
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Pl vidd el a gyerekorvoshoz még mielőtt teljesen tönkrevágod az orr nyálkahártyát.
2016. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, most indulunk. Nem gondoltam, hogy baj lesz ebből, hisz láza sincs, folyamatosan ellenőriztem. Pénteken kezdődött akkor még nem volt sok takony, hétvégén meg ugye nincs doktornő. Vettünk nasivint is, éjszakára azt használtuk neki. :(
2016. júl. 18. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orrszívótól biztos hogy nem vérzik az orra. Inkább az orrcsepptől. Milyet használtok? Van amit csak 1 hétig szabad pl. Nasivin, na attól vérezhet az orr nyálkahártyája.

Használj Reventilt, az rendbe teszi, de megnézetheted a dokival is.

2016. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nasivint csak 2x használtam neki, egyszer szombat és egyszer vasárnap este. Sterimár tengervizes orrsprayt használtunk rendszeresen. Viszont a doktornő azt mondta, valószínű a lányom nem bírja annyira az orrsziporszit és csak napi 2x használjam, orrspraynek ő azt mondta napi 3x nasivint használjunk és felírt egy gyógyszertári szemcseppet, amit az orrába kell cseppentenem napi 5x ez leviszi a duzzanatot. Felírt még rutaskorbint és köptetőt is, enyhén piros volt a torka is. Szerdán megyünk vissza ellenőrzésre, hátha nem kell antibiotikum.
2016. júl. 18. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jó nagy hülyeséget mondott a dokid. Ha csak napi kétszer szívod az orrát akkor nem fog levegőt kapni plusz rámehet a fülére a bent maradt váladék, vagy az arcüregére...

Az orrszívótól hogy vérezhetne az orra? Hiszen hozzá sem ér, olyan mintha kifújná.

A Nasivin túlságosan összehúzza neki, ezért csak 1 hétig szabad használni.

A Reventil jobb, mert az direkt arra való hogy regenerálja az orr nyálkahártyáját.

2016. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!