Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos szurcsoges, orrsziv...

Folyamatos szurcsoges, orrszivas ellenere is. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

4hos lesz a kisfiam.kb 2 hos kora ota folyamatosan szurcsog az orra.

Nem rosszkedvu,nem lazas,alvasban nem zavarja.

De olyan rossz hallgatni.es mar feltem a porszivotol is.

Jon is belole akarmikor szivom.nem sargas,sima feher,folyekony nem tul suru.

Vedono es gyerekorvos nem mondta,hogy nagy baj lenne.de majd 2 honapja napi szinten hasznalni az orrszivot nem karos?igazabol ha kiszivom is ugyan ugy szurcsog.csak ugye nem akarom,hogy benn maradjon es esetleg begyulladjon.

Amugy nem folyik az orra.

Hasznalunk tengeri vizes sprayt is.

Most viszem majd 4 hos oltasra,ujra rakerdezek.

Addig csak erdeklodok.hatha volt masnal is hasonlo.

Mi lett vegul?

Azt hittem a ket nagy gyerek utan mar nem lephet meg semmi..... :D


2016. júl. 19. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekünk ugyanez volt.Sóoldatos izotóniás oldatot kell kérned a gyógyszertárban amit ők készítenek.Hazamész és jó bőven csepegtess az orrába ,majd orrszívó porszívóval ki kell szívni.Az anyatejtől van amit felböfög vagy mellényel.
2016. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok az orrszívás nem árt ne félj de az hogy az bent marad már árt.Erre a tengervizes spré nem jó én is vettem olyat drága és nem használ olyat vegyél amit írtam kb 300ft.
2016. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szörcsögés volt nálunk is. Engem azzal nyugtattak, hogy csak szűkek az orrjáratai. Persze nem hittem el... 3-4 orvoshoz is elvittem. Mind ugyanazt mondta. Már időpontunk volt az 5. dokihoz, mikor egyszercsak azt vettem észre hogy elmúlt. Kinőtte, ahogy mondták, alkati dolog volt.

2 hónaposan kezdődött, kb 4 hónaposan múlt el. A porszi nekünk nem szedett ki szinte semmit, csak ami be lett fújva. Csak a szörcsögés volt állandó.

De persze az a biztos, ha orvos látja.

2016. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Igen ezt nekunk is mondta a vedono,hogy szukek az orrjaratai es eves kozben visszafolyik a kajcsi.

Jo,kicsit akkor megnyugodtam.

Kiprobaljuk ezt az orrcseppet is azert.

2016. júl. 20. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!