Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos bűntudatom van...

Folyamatos bűntudatom van hogy valamit elrontok vagy nem tökéletesen csinálok vagy satöbbi. Más is így érez? Mivel nyugtatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Látszólag minden rendben de főleg amikor lerakom aludni elkezd iszonyúan gyötörni a lelkiismeretem hogy nem búcsúztam el tőle eléggé, hogy sokat evett vacsorára úgyhogy kevesett tudott csak szopni, hogy túl sokat etetem-e vagy túl keveset...
2016. máj. 30. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Vagy megtanulsz lazítani vagy megőrülsz bele. Engem a második gyerek tanított meg elengedni ezeket a dolgokat. Szimplán azért mert fizikailag nem bírtam tovább. Te ne juss el ide!
2016. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlot érzek, csak én olyanok miatt, hogy játék, mondóka, fejlesztés helyett háztartás, munka meg ügyintézés van, amikor meg van pár ora nyugalom, akkor magam fújom ki és megint elmarad minden gyerekkel valo foglalkozás. Persze igyekszem mindenbe bevonni együtt teregetünk stb de messze meg sem közelíti azt a minőséget amit a gyerekkel akarok tölteni.es tudjuk pedig ez alapozza meg akár a gondolkodásukat, kreativitásukat, tanulási képességeiket, a hozzáállást, probléma megoldás, kudarcfeldolgozást, az életükre hat ki.

Kb agyonbőgtem magam a szülinapján(természetes nem látta), hogy ilyen anyja adatott egy tökéletes gyermeknek, hogy meglepő, hogy én egyáltalán megérdemeltem őt és minden hibája az én hibám lesz mert én rontottam vmit el.


Sovány vigasz, de én vásárlással kompenzálom. A legegészségesebb dolgok, legjobb cipők, játékok, már ami tőlem maximálisan telhet.


De néha borzaszto magamat is hallani, hogy nem mozgólépcsőzünk(látom hogy tetszik neki)mert sietni kell haza mert ebéd jön. Ahogy általában folyamatos rohanásban vagyok mint egy futoegér :(

2016. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok.babakorában ugyanez volt. Szoptatni fejni sterilizálni altatni babakocsizni...

Egyetlen egy alkalomra emlékszem csak amikor önfeledten játszottam vele és nem nyomasztott a háztartás vagy akármi feladat :(

2016. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!