Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használni a...

Mikortól lehet használni a babának a pihenőszéket és a kengurut?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenőszéket mi kezdetektől használtuk (a miénk dönthető , és a baba hátát teljesen egyenesen tartja). A kengurut csak akkor, ha a baba jól tartja a fejét és a lábát térdben derékszögben tartja (értsd: nem lóg a lába, mert így árthat a csípőnek).
2010. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És hogy meddig? Mi most "nőttük ki". 4,5 hónapos és nem érdekli, hiába teszem bele, kifordul, nem marad meg benne:( azt hittem tovább tart. Egyébként első perctől kezdve, és az elején nagyon ki v olt használva. Bár így utólag én inkább egy fullos etetőszéket vennék már, ami kezdetektől használható.
2010. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ma összerakatom a párommal a pihiszéket. Kedden lesz a drágám egy hónapos és eddig nem mertem használni, de akkor most már tutira fogom. Remélem tetszeni fog neki. A kenguruval még várok egy picit.
2010. ápr. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!