Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz ettől baja?

Nem lesz ettől baja?

Figyelt kérdés
Kislanyom jövő héten lesz 5 hónapos,és nem hajlandó meg inni a vizet. Vettem neki 4+ gyümölcslevet de abból napi 40-60 milit ir. Arra gondoltam,h öntök 10 ml gyümölcs léhez mondjuk 50 ml vizet,h legyen ize a viznek,es igy hátha meg issza mert amugy a sima gyumi levet egy szuszra megissza. Szerintetek nem lesz tőle baja,fájhat tőle a pocija?

2016. júl. 24. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

De minek a víz?

Tápszeresnek se kell.

2016. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz tőle.
2016. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz semmi baja tőle. Az én babám 6 hónapos tápszeres, és ilyen melegben feltétlenül fontos a folyadékpótlás, főleg ha eszik már szilárdat is. Az én lányom megissza a vizet mondjuk, de csak itatópohárból, meg rendes műanyag pohárból. Nézd meg hogy iszik-e pohárból ha esetleg még nem próbáltad.
2016. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es azért a vìz,mert pl. mikor vízparton vagyunk ès 3-4 óránként eszik a babám (tápszeres) nem hiszem,h a köztes időben nem szomjas ebben a melegben,biztos nem ártok vele.
2016. júl. 24. 16:40
 5/7 A kérdező kommentje:
2/3-as nektek koszonom. A poharat még nem próbáltam,de egy próbát megér :)
2016. júl. 24. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia a 3as vagyok, kipróbáltad a poharat? :)
2016. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia,nem próbáltam mert így,h kicsit felhigítottam a vizet már simán megissza :) Koszi! :)
2016. júl. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!