Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó, ha fia születik...

Miért jó, ha fia születik valakinek? Tudnátok érveket mondani?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy kisfiam lesz, eddig mindig lányos anyukának gondoltam magam, de nem vagyok elkenődve, igazából már teljesen mindegy, csak legyen egészséges. Érdekelne, hogy mit gondoltok, miért jó egy kisfiú. :)
2016. júl. 25. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
A kisfiúk vagányak, szerelmesek az anyukájukba...egyébként meg az öltöztetésen és a hajviseleten kívül nincs sok különbség.
2016. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem van mindkettő. :)

Annyi a különbség, hogy a fiúkra nehezebb ünneplőt kapni. Semmi más.

Mondjuk a fiam még 12 évesen is nagyon bújós, a lányom még utálja a rózsaszínt és nem babázik.

2016. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Kamaszon nyugodtabb természetűek

Nem lesz abortuszuk

Nem maradnak egyedül gyerekkel

Nem nekik kell gyedből élni meg mástol függni

Könnyebben keresnek többet

Es kocsijuk is biztosabban van mint egy nőnek es tudnak vezetni

Önállóbbak megállnak a saját lábukon is

Nem kell halálra izgulnia magát az embermek ha diszkoba megy vagy többet iszik stb

2016. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Én is lányos anyukának képzeltem magam, mert az első gyermek lány és úgy "képzeltem", a második is az lesz.

De nem az lett... :)

A 12. héten már mondták, hogy fiúcska.

Nagyon örültem!

Most 4 éves a kisfiam és hatalmas szerelem számomra! Igazi belevaló, vagyány kisfiú. Imád focizni, sorolja az autómárkákat, ha megyünk az utcán vagy bárhol, ahol lát.

A kislányom csendes, leülős, tündérke-típus. A fiam meg pont olyan eleven, izgága menőmanó, amilyennek lennie kell.

A tesóméknak két kisfiúk van. :)

2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
A világ legjobb dolga. Egy lánnyal megőrüpnék.
2016. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
mindig is fiút akartam, és az lett, a fiúk igazán bújósak ők mindig anya kisfia maradnak. Felnőtt korban pedig jobban biztonságban vannak.
2016. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Semmi


Nekem van mind a ketto de a fiammal marhara nem tudok egyuttmukodni

Nyafis, mindig rammaszik, onnalotlan, eppen h meguti magat es kepes orakig hisztizni, a haj es korom vagas remalom...


A lanyom mindenben az ellentete, sokkql jobb vele a kapcsolatom mint a fiammal ...

2016. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Betu ***** válasza:
Ahogy itt màr írtàk olyan anyàs,egy kisfiú, olyan bujós. Nekem is szerelem volt első làtàsra amikor megszületett. El se tudnàm magam képzelni lànyos anyukaként. A kisfiam olyan vagàny, mosolybaba. Ja és valószínűleg nagyon fogom fèlteni nagyobb koràban is de egy kicsit nyugodtabb leszek mintha lànyom lenne és menne bulizni. Remélem a màsodik babànk is kisfiú lesz😀. Bâr ha nem akkor is örülni fogok gondolom.
2016. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindketto ugyanolyan jo, hiszen az emberek ket neme, ezert se lehet valasztani.:)
2016. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem van fiam is meg lányom is, a fiú már 4 éves de engem szeretne felesegül venni továbbra is 😍. Nagyon anyás nagyon bújós nagyon csupaszív kislegény. A lány nagyon apás és apa is totál lányos apa. Ök kettejük közt van valami titkos kapcsolat amit én sosem fogok megérteni. Olyan kis pajkos nemek közti harc de mégis nagy szeretetben. A lány az ujjai köré tudja tekergetni az apját. A fiúkban viszont annyi a hátrany ha egyáltalán annak szabad nevezni, hogy sokkal pörgősebbek és másképpen tudnak roaszalkodni mint a lányok. A fiamnak nincs olyan nap hogy ne lenne újabb bibije valahol, kicsit önfejű és talán túl bátor is. De egyébként vagány nagyszájú kisgyerek. A lány megbízhatóbb anyáskodóbb. Mindkettő nemet lehet imadni.
2016. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!