Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó, ha fia születik...

Miért jó, ha fia születik valakinek? Tudnátok érveket mondani?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy kisfiam lesz, eddig mindig lányos anyukának gondoltam magam, de nem vagyok elkenődve, igazából már teljesen mindegy, csak legyen egészséges. Érdekelne, hogy mit gondoltok, miért jó egy kisfiú. :)
2016. júl. 25. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-es! Ezek a dolgok nem azon múlnak, amiket leírták hogy mi van a lába között, hanem azon hogy mit örökölt és hogy milyen a férfi minta... hogy nevelitek stb.

Az én fiaim egyáltalán nem ilyenek, hanem szeretnivaló édes bújós kis hercegek. Nem hisztiznek minden esésnél és nagxon jó a kapcsolatunk.

Kérdező! Menj el egy játék boltba és nézd még a fiús és a lányos játékokat. Szerintem ezek után örülni fogsz hogy kisfiú.

Öltöztetésnél pedig olyan vagányan fel lehet őket öltöztetni. Nincs édesebb egy huncut mosolygós vagány kispasasnál hidd el!

2016. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves 11es


Mivel a lanyom a nagyobb, nem hiszem h mashogy neveltem volna a fiam ...

Az apa minta nem ilyen, lilam nincs miert ennyire erzekeny, 11 eves de kiakaszto a hisztiei

Es apa manias ...

A lanyom az anyas nalunk de o vagany onnalo


Nalunk olyan mintha a fiam es a lanyom szemelyisege pont rossz testbe szuletett volna - egymaseba

2016. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt örökölte akkor, de ne általánosíts, mert közel sem ilyenek a kisfiúk mint a Te gyereked!
2016. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, ne veszekedjetek légyszi. Érdekes, én a kislányokat gondoltam bújósabbnak, legalábbis nálunk a családban én voltam a bújós, a bátyám pedig a "magának való". De mindenkitől azt hallom, hogy a kisfiúk is tudnak nagyon szeretgetősek lenni, szóval ez is mint minden egyéni és nem nemtől függ. :)
2016. júl. 28. 10:59
 15/16 anonim ***** válasza:

Bizony hogy számít, hogy mi van a lába között.


Felnőtten, egy manipulatív nő teljesen ki tudja sajátítani. Minél jobban nevelte az anyja, annál kiszolgáltatottabb az olyan nőknek, akik könnyű prédát keresnek.


Amíg felnőnek, tényleg mindegy, hogy fiúk vagy lányok, ez teljesen igaz. De felnőtten a lányok valahogy jobban meg tudják védeni magukat. Biztos van valami mély genetikai oka.

2016. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik szintén amit leírsz hogy mi van a nadrágban. Inkább azon hogy mit tartalmaz a koponyája.

Lányokkal is ugyan úgy előfordul az ilyesmi, ha olyan a lány!

2016. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!