Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházban vagy gyerekorvosnál...

Kórházban vagy gyerekorvosnál kaptatok már homeopátiás gyógyszert a gyerek bajára? Tényleg létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél olvastam, hogy valaki egy meg nem nevezett kórházba vitte be a gyerekét, mert leesett az ágyról és kapott a gyerek homeopátiás készítményeket.


Szerintetek Magyarországon létezik, hogy egy orvos ilyesmit írjon fel? Legálisan teszi? Mármint az kvázi oké, ha egy megfázásra ajánlj valamit, amire úgysincs gyógyszer, de hogy tényleges bajra is?


Ha tapasztalatotok ilyet, hol volt? Hogyan reagáljon az ember ilyen helyzetben?


2016. júl. 26. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az en gyerekemnek sem ajanlottak meg (szerencsere) de a szulesnel nekem a szuleszno nyomta a bogyokat, de direkt stikaban, nehogy az orvos meglassa mert nem szereti.
2016. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Es szerintem megfazasra se oke az orvos reszerol, rablas fenyes nappal. Ertem hogy artalmatlan dehat na.
2016. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ma kiírta az orvosom a homeopátiás köhögéscsillapìtót. Persze nem mondta, hogy az lenne. A gyógyszertárban sem mondták. Csak otthon derült ki, én meg ellenzem. 😣
2017. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!