Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elköteleznétek magatokat...

Elköteleznétek magatokat valaki mellett a gyereketek érdekében? (mostohaapa, nem kellenne nélkülözni, jo ovi, suli ilyenek, szeretet stb) Még akkor is ha én nem vagyok szerelmes belé!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lángoló szerelmek után sokszor nagyobb a pofára esés, mint ha tiszta fejjel megy bele az ember egy kapcsolatba. Nem homályosítja el a hormonáradat a tisztánlátásod a partnereddel kapcsolatban, így nem érhetnek csalódások (vagy kevésbé). Persze a vonzódás, szeretet, tisztelet alap egy kapcsolatban. De a lángolás nem. Legalábbis szerintem. Az előző kapcsolatom szenvedélyes volt, és ma már boldog vagyok, hogy nem jött vele össze a gyerek! A mostani párommal sokkal mérsékeltebb érzelmek közt indult a kapcsolat, de idővel kiteljesedett, nagyon boldog , kiegyensúlyozott kis családunk lett!
2010. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen!

Tudod miért írom ilyen határozottan? Mert amit írtál,az alapján úgy vélem jó a viszonyotok .

A gyerekért pedig mindent!

2010. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Viszont az utolso hozzaszolasod utan azt mondom igen!

Megertelek, ha sokszor serultel!

En is igy voltam!

A volt parom 8 eve hagyott el akkor amikor nagyon beteg lettem.

Akkor ugy megserultem, hogy utana 3 evig egyedul voltam senkit nem engedtem magamhoz se kozel se tavol.

Utana megprobaltam de senkit nem tudtam szeretni.

Aztan jott valaki akinek elmondtam mindezt es turelmes volt, fel evig 95%ban csak interneten beszeltunk.

Es a hatartalan megertesevel es turelmevel, szepen elkezdte kibontogatni a szivemet.

Fel ev utan adtam neki zold utat, es amikor eloszor kimondta hogy szeretlek rettegtem.

Egy koplett vilaghaboru jatszodott le bennem nehany masodpercben, majd en is kimondtam, es aztan nyugtaztam, hogy oke ez nem fajt es bele se haltam.

Lassan adtam meg en is a bizalmat,es igazan szerelmes is csak par hoanp utan lettem, de o ezt tutta, es tudta miert, mert elmondtam min mentem keresztul.

Movember 2 ota hazasok vagyunk :)

Szoval tudom mit erzel! Tanulj meg ujra erezni, es ne felj hasznalni a szivedet.

Mert tudom most mit erzel, es ez a szeretlek szeretlek se olyan szeretlek, mint amikor ugy mondod ki, hogy kozben nem all gorcsbe a szived, hogy vajomj nem tor ossze megint.

Szoval, az en esetembol kiindulva, hagyd, hogy kicsomagolja a szivedet es tokjo lesz minden!

Abbol amit leirtal tok normalisnak velem a pasit!

2010. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
mar ugy ertem, hogy abbol amit leirtal, nem rola, hanem, hogy neked ugy tunik megfelel minden elvarasodnak, csak te rettegsz engedni
2010. ápr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Majdnem hasonló helyzetben vagyok.....igaz a férjemmel. Szeretjük egymást, de megromlott a kapcsolatunk, sokat vitázunk, veszekszünk. Ha a baba nem lenne már rég szétmentünk volna, de akkor én anyagilag teljese a csőd szélére kerülnék a picivel, ő meg nem tudna annyit adni. Így hogy együtt lakunk, "gazdaságosabb". :( Szeretem, de sokszor érzem, jobb lenne külön utakon, mindenki a saját életét élné. De a kicsi miatt maradunk együtt.
2010. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)Igen rettegek,de próbálok nyitott lenni csak még para van!1éve "nyüstöl" a napokbam csokolt meg vagyis egy lépéssel közelebb engedtem magamhoz:) Remélem merek engedni neki és nem fujok visszavonulot....
2010. ápr. 18. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!