Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mi kislányunk 3 hetes, a...

A mi kislányunk 3 hetes, a gyerekorvos a betétes rugi használatát javasolta. Ma megvettük, ráadtuk, de nem túl jól viselte, ordított. Mit csináljunk? Használjuk tovább?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk is kellett viselni.Nagyon sokat szenvedtünk, de a babám érdeke azt szolgálta.
2008. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szió!

Mi is hordtuk 4 hétig. Azért kapta a lányom, mert nem volt kifejlődve a csípőmagja, és a pelus megakadályozta a csípőficamot, illetve azt is olvastam, hogy a terpesztartás elősegíti a csontmag kifejlődését. Szóval szerintem hordjátok, pár nap, és megszokja.

Milyet vettetek? Azt a műanyag vackot? Mi "Ricsi terpeszpelenkát" vettünk, amit nagyon jól viselt, mert szellőzik, és nekünk szülőknek is barátságosabb volt, mert cuki maci mintás.

6 hetes korban csípőszűrésen javasolták a használatát, és 4 hét múlva már le is került. Most már mosolyogva nézem az akkor készült képeket, de akkor a szívem szakadt meg. Együttérzek veled, de hidd el, a babádnak ez természetes, hiszen számára az a természetes, amit most megszokik. Belinkeltem a terpeszpelusunkról szóló oldalt. Olvasd el!!! (Ja, és ugyanannyiba kerül, mint a gyógyszertári műanyag rugi.)

[link]

Kitartás!!!

2008. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!