Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvasi gondokkal kuzdok, mas...

Alvasi gondokkal kuzdok, mas anyuka is volt/van igy?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsan hangzik de egyszeruen nem tudok aludni pedig a kisfiam elalszik este 21-22 ora kozott es hajnali 4-kor ebred egyszer szopizni aztan alszik reggel 8-ig. En meg itt virasztok. Hiaba fekszem le csak forgolodom es nezem az orat. A hajnali szopi utan lefekszem es ekkor sikerul aludnom 3-4 orat de ez edes keves. Egyszeruen nem tudok aludni, nem tudom mar mit tegyek mert kezdek igy kikeszulni fizikailag. :( Vajon ez valamifele depresszio, forduljak orvoshoz? 9 hetes a kisfiam es ez mar a 4-dik ilyen ejszakam. :( Massal is elofordult ilyen?
2010. ápr. 18. 03:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Próbálj olvasni, hátha az segit.
2010. ápr. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És igen, nekem is vannak hasonló gondjaim, azért is ülök most itt. Néha nagyon zakatol az agyam, és itt "levezetem".
2010. ápr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen aranyos vagy. :) Most mar varom, hogy felebredjen a kisfiam szopizni de holnap este megproballom csak be kell szereznem egy kis lampat valahonnan magam melle, hogy apat ne zavarjam.
2010. ápr. 18. 04:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Mar akartam is irni, hogy latom te sem birsz aludni. :)
2010. ápr. 18. 04:03
 5/10 anonim ***** válasza:

És miért nem próbálsz ki valamilyen homeopátiás nyugtató és altatássegítő szert? Azzal nem is ártanál, hátha beválik, mert ez tényleg szörnyű lehet. Én is néha szenvedek az alvással, alszom is, de mégis mintha teljesen ébren lennék. Szerintem már túl fáradt vagyok.

hármasikres anyuka

2010. ápr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy vannak mélypontok az éjszakai kelések miatt. A szervezetednek át kell állnia egy másfajta pihenésre. Én is így a 3. hónap felé kipurcantam, de hidd el, meg lehet szokni. Az a lényeg, hogy ne AKARJ aludni, az nem úgy működik. Én úgy szoktam, hogy azt mondom magamnak, hogy nem MUSZÁJ aludnom, csak becsukom a szemem és most nem gondolok semmire, kikapcsolom az agyam. Erre időről-időre figyelmeztetem magam, vagy valami kellemes dologra gondolok, álmodozok. Alvás lesz belőle.
2010. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 évig nem aludtam, és nem a depresszió miatt. illetve nem voltam depressziós.

Leírom, hogy velem mi volt, aztán gondolkozz rajta, hátha nálatok is hasonló dolog van! Szóval: az én kedves férjem a gyerek születése előtt közölte, hogy neki a munkahelyén helyt kell állnia, és neki rendesen ki kell aludnia magát. Namármost ettől kezdve, én alig mertem normálisan aludni, hogy ha a gyerek csak megnyikkan, akkor már felkapjam, hogy apát ne zavarjuk! Na, ennek az lett a következménye, hogy a gyerek baromira hozzászokott, hogy ha csak egyet nyög, anya már ott is van, hogy biztosítsa apának az éjszakai nyugalmat....

Egy idő után olyan voltam, mint egy zombi, a lakásban ajtófélfától ajtófélfáig közlekedtem, volt amikor visszapattantam róla.

Náaltok nem lehet valami ilyesmi, hogy apát ne zavarjuk??? csak kérdezem....

2010. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én este gond nélkül elalszom, csak az éjjeli kelések után nem tudok visszaaludni, legtöbbször egy órán át is forgolódom, sokszor a következő etetésig. És közben meg egyre mérgesebb vagyok, hogy itt a lehetőség az alvásra, én meg elszalasztom :)

Az mintha segítene egy kicsit, hogy próbálom az agyam kikapcsolni, hogy ne gondolkodjak egyfolytában, így néha sikerül hamarabb elaludni. Végső esetben gyógynövényes vagy homeopátiás altatót vegyél be!

2010. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez volt. Az orvos javaslatára elkezdtem szedni a Coffea homeos bogyót, sajnos semmit nem használt. VÉgül magától oldódott meg, kislányom 9 hónapos kora körül. SZerintem a hormonok, még szoptatok, de már kevesebbet, akkor rengeteg tejem volt, izzadtam mint egy ló, felszedtem egy csomó kilót, és szabályosan "szagom" volt, a hormonjaim össze-vissza álltak, én ennek tudtam be az alvászavart is. Aztán egyszer csak elmúlt, valamennyi tünettel együtt. Biztosan neked is rendeződik, de addig tudom borzasztó fárasztó... huh.

2010. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, aki veled együtt virrasztott. Nekem a "lelki világomtól" függ elsősorban, hogy tudok-e aludni. Ha a 4,5 hós kisfiam 2 óránként kel éjszaka, akkor is pihenten kelek, alszok 6-7 órát 3-4 részletben. Sebaj. De ha a nap folyamán lelki teher ér, éjszaka azon rágódok. És inkább leülök ide, olvasok. Nálad nem lehet ilyen? Mellesleg irigyellek, az én kisfiam még nem aludt ilyen sokat egyszer sem. Most 3-4 óránként kel éjszaka. Legyél pozitiv!!!
2010. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!