Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos miért kel éjszaka...

9 hónapos miért kel éjszaka úgy, hogy felriad mellettem az ágyban majd elkezd szó nélkül rám mászni, aztán csak a testközelségemben tud elaludni?

Figyelt kérdés

1 hónapja beteg volt plusz a foga tört át akkor kezdodott, higy csakis rajtam volt hajlano aludni. Utana mar nem tudtam a kisagyaba beletenni, napokig felsirt benne. Kiteszteltem, hogy ha mellettunk alszik, akkor egesz ejjel nyugodtan alszik. Utana osszetoltam a kisagyat a mi nagyagyunkkal, racsot levettem, es az esti altatas utan csak egy karmozdulat es mar a kisagyba van a baba. 2 ejszakat igy szepen ataludt, aztan kovetkezett az ami most is tart.

Elaltatas utan par oraval siras nelkul mondhatni felalomba ram maszik negykezlab majd a mellkasomra akar jonni. Ott elalszik es visszateszem magam melle. Miutan ujra felriad es erzekeli hogy nem rajtam van ujra felkel. Es ez igy megy reggelig.

Mi lehet ez?? Annyira de annyira el vagyok kenodve. Almos es faradt vagyok. Eddig sose kelt fel csak ebben a 6 hetben. Mitol van ez?


2016. aug. 6. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szepás.
2016. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Olvass utána!
2016. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg fog ez valtozni? Mert mindenhol azt mondjak, hogy ha egyszer megszokta hogy ott vagyok es felkelek hozza akkor mar mindig igy marad.
2016. aug. 6. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen ez a szeparációs szorongás, ilyenkor anyafüggő lessz a baba. És igen el fog mulni. A sógórnőm is átesett 2 gyerekkel s elmult kb 3 hétig tartott.

Az én fiam 11 hónapos.

Egy hónapja nálunk is ez volt. Ha kimentem a szobából otditás. Éjszaka sokszor felsirt s ahogy oda tettem magam mellé aludt mint a tej,ja és pld ha másra bíztam és engem meglátott hogy megyek el képes volt addig sírni meg vissza jöttem akár üzletből akar hova mentem. De elmult hála égnek 😆

2016. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jo alig varom hogy elmuljon.
2016. aug. 6. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Inkàbb élvezd ki!


Nem fog így maradni. A szálak fokozatosan elszakadnak és egy nap elköltözik, élvezd ki, hogy szükség van rád!

2016. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebben nem nagyon tudok mit elvezni.. 😕 ejjel 4x kelni
2016. aug. 9. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem mar 2 honapja tart 😕
2016. aug. 25. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom h nehéz, de el fog múlni hidd el!

A nagyom 4 éves és már szépen alszik, pedig 3 éves kora után lett jobb az alvása. A kicsihez kelek most, de tudom, h kinövi ő is..

Nehéz, tudom, de gondolj rá, h kicsi és azért teszi, mert szüksége van rá, nem azért, h bosszantson.

Kitartás!:-/

6-os voltam

2016. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!