Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka 2 napja hasrafordul a...

Éjszaka 2 napja hasrafordul a fiam a kiságyban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utál hason lenni, pár napja viszont mindig próbál hasra fordulni. Nem szokott neki sikerülni, csak a kiságyban, mert a rácson megtámaszt a lábával és átlökdösi magát. Ettől persze ideges, mert nem szeret hason lenni..


Végig szokta aludni az éjszakát, így viszont másfél 2 óránként szaladgálnom kell, megnyugtatni, visszaaltatni.


Egyrészt örülök neki, hogy ilyen kis ügyes, másrészt viszont éjszaka nem igazán tudom értékelni a tornaórát.


Ha éjjel oda teszem a szoptatós párnát mellé és nem tud hasra fordulni tőle, azzal rosszat teszek neki?



2016. júl. 15. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz vele mit tenni. majd megszokja, hogy néha hason ébred.
2016. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam kicsit késleltetni azzal, hogy hálózsákban altattam, abban nem volt olyan ügyes. Mondjuk nálunk a probléma az volt, hogy beszorult a keze, de ez csak pár napig tartott.
2016. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta, majd megtanulja, megszokja, aztán nem lesz gond.

Én nem mertem párnát tenni mellé, nehogy valahogy megfulladjon tőle. Volt légzésfigyelő is, de akkor sem.

Nem nagyon tudsz mit csinálni, mész és visszafordítod. :(

2016. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!