Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Himalaya Herbals babaszappan...

Himalaya Herbals babaszappan tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hasznalt valaki ilyen babaszappant furdetesnel?kinek hogy valt be?nem szaritotta a baba boret?

Eddig gyogyszertari furdetot hasznaltunk, de mar szeretnek valtani, viszont ha lehet akkor nem folyekony furdetore. 1eves baba.


2016. aug. 8. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Semmi esetre sem, most néztem az összetevőit, nagyon irritatív. Keresem a számomra megfelelő szappant szuper érzékeny bőrőmre, de még nem találtam meg a tökéleteset. A rossmannba vettem legutóbb sima kecsketejeset 799 ft, zacskós, abban csak 2 oda nem illő dolog volt, de szeretnék találni minden menteset. A Himalája termékek nagyon rosszak, és az összes babaszappan kamu, én nem fürdetném velük a babám. A gyógyszertári mosakodó vazelines, ami kőolajszármazék. Én fél éve főként teljes vagy fehér rozsliszttel mosakszom és a hajam is ezzel mosol. Időnként zabpehely liszttel, az kevésbé szárít. Nagyszerűen tisztít, babának semmi nem is kell bele. Egy kanál rozslisztet bekeversz annyi vízzel, hogy pépes legyen. Jó csúszós lesz, vigyázz. Bekened, bemasszírozod vele, hajára is teszel, masszírozod, aztán tiszta vízzel lemosod. Legjobb, nincs benne semmi, jól tisztít, azóta nem vagyok kiütéses és ekcémás sem. Ugyanez zabliszttel.
2018. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utána a nedves bőrébe be leget masszírozni pár csepp hidegen sajtolt olajat, pl szezám, tiszta aloe géllel keverve. Legjobb hidratáló. Persze csak ha száraz. Vagy a rozslisztes fürdetőbe teszel eleve pár csepp hidegen sajtolt tiszta olajat, napraforgó, avokádó, jojoba, bármi. Olyan egyszerű tisztán tisztálkodni. Fél éve tértem át a természetadta tisztálkodásra és azóta ezerszer jobban érzem magam. Ajánlom mindenkinek.
2018. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!