Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már nem 3 óránként...

Amikor már nem 3 óránként eszik a baba, mikor fürdettek, hogy tartsátok a napi rutint?

Figyelt kérdés

7 hetesek az ikreim, s eddig 3 óránként ettek, éjjel 4.5 óránként. Így este fél 9kor volt fürdés, s mire végeztem velük, addigra pont 9 óra s etetés. S most úgy veszem észre hogy nem mindig kér 3 óra múlva nappal.

De ha csúsztatom, akkor úgye felborul a napi rendünk, mert nem jön ki este fél 9re a fürdés...

Hogyan jön ki nektek akkor a fürdés ha nem 3 óránként eszik a baba?



2016. aug. 10. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Ha nektek jó a fél 9-es fürdés, fürdesd őket akkor. Ha pont akkor ennének, akkor csúsztasd el kicsit.

Az enyémek ennyi idősen 6-7 óra között fürödtek, és 8 körül aludtak.

2016. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy igy hogy kitolodik az etetés, nem jön ki pont a fürdési idő fél 9-9re.... ha meg betartom hogy este 9kor legyen a fürdés, vagy iszonyat éhesek, vagy épp ne éhesek akkor még
2016. aug. 10. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire fixen ragaszkodni az órához. (Bár ejtem, ikrekkel nehezebb minden... ) Az a lényeg, hogy a kaja-fürdés-játék-alvás nektek megfelelő, stabil sorrendje meglegyen. Nekik ez adja a biztonságot, az órát még nem ismerik. :)
2016. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és attól, hogy nem éhes, még megfürdetheted. Ha meg korán ettek, akkor azt úgyis látod előző etetésnél, és akkor már előbbre tudod tervezni aznapra a fürdést, hogy kész legyetek, mire újra kitör az éhséglázadás. :)
2016. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!