Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak vélemények, tapasztalat...

Vannak vélemények, tapasztalatok erről a higiéniai törlőkendőről?

Figyelt kérdés

Gondoltam,ha megyünnk sétálni és megtaperolják a babát-sajnos elkerűlhetetlen-(9hós) akkor ezzel gyorsan megtörlöm a kezét mielőtt a szájába venné.


Érdekelne h van e tapasztalat.

[link]


2010. ápr. 19. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van tapasztalat! Nem kell folyton folyvást törölgetni a gyerek kezét, mert nem lesz ellenálló a kórokozókkal szemben. Mindíg törölgeted neki és majd mikor elhagyod törvényszerűen sokszor lesz majd beteg a gyerkőc, mert nem tudja kivédeni az immunrendszere.
2010. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi drága, egy sima popsitörlő is bőven megteszi vagy egy kis üveg víz, meg egy textilpelus. Bár, biztos van, aki használja :))
2010. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Drága első válaszoló!!!

Foglalkozz a saját dolgoddal!

SEnki nem kérdezte a véleményed!-NEM A KÉRDÉSRE KAPTAM VÁLASZT!

2010. ápr. 19. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Van a dm-ben és más helyeken egy olyan termék, aminek az a neve, hogy Higeen. Ez egy zselés anyag, ami kézfertőtlenítő, nem kell hozzá se víz, se szappan, csak ez. Nagyon kevés kell belőle egyszerre, egy kis borsószemnyi, így egy kis flakon hónapokig elég. Ezt ajánlom mindenkinek, és eddig mindenki beleszeretett, aki kipróbálta.
2010. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi erre a célra a popsitörlőt használjuk (neogranormon-egész testre mehet). Egyébként én rászóltam az utcán a vadigenekre, amikor közelítettek a babám fele, hogy ne nyúljanak hozzá. Engem nem érdekelt, ha megsértődtek. Honnan tudjam, mit fogdosott meg előtte a kezével?

Kb 1 éves korától "nem foglalkozok" azzal, hogy mihez nyúl a babám, persze ezt ne úgy értsd, hogy engedem a cigicsikkhez nyúlni az utcán. Csak azóta vagyok lazább, most már nem zavar, ha kézmosás nélkül nyúlnak hozzá. De idegeneknek még mindig nem engedem, hogy piszkálják. 16 hónapos.

Ez az én mániám, mindenkinek van valami stiklije :)

2010. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kÖSZI CSAJOK!!!!

És ezt a Higeen nevű lötyit ha utána benyelja-vagy a kis kezét beveszu,nem lesz baja?

2010. ápr. 19. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan szárad magától, pár másodperc az egész.
2010. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!