Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babáitok is csináltak...

A Ti babáitok is csináltak ilyen "ijesztő" hangokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hós múlt,és tegnap kezdte,hogy ha nagyon örül vminek,olyan hangot ad ki,mintha fuldokolna. (mint amikor egy felnőttnek a torkán akad vmi,és szívja be a levegőt). Elég ijesztő számomra. El fogja hagyni ezt a szokást? Először azt hittem tényleg fullad,nehezen vesz levegőt,de csak akkor csinálja,mikor nagy izgalomba jön,örömében.
2016. aug. 17. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős, még az 1,5 éves unokaöcsém is csinálja :) nem tud beszélni és így mondja az "igen"-t. Ha nem, akkor rázza a fejét. Szóval még nem tud bólogatni :D

Az elején nekem is ijesztő volt, mára teljesen megszoktam. Szerintem majd ha elkezd beszélni, elhagyja ezt a szokást.

2016. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ettej ***** válasza:
Az enyém is csinálta egy darabig, aztán abbahagyta és torkaszakadtából visított. 3 napja viszont újrakezdte. Levegővétel közben kurjongat, olyan mintha hörögne.Félelmetes, de neki tetszik. :D
2016. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinalta kisfiam mikor epres joghurtot es muzlit evett. A muzliben nem sejtettem volna h van eper, olyan kis morzsacskak voltak, alig lehetett eszrevenni. Miota ezeket nem kapja megint nem csinalja szerencsere.


Engem nagyon ijesztett a hang.

Mindenki a csaladban mondta h milyen aranyos, vicces h ezt csinalja. De nekem egyszeruen csak ijeszto volt, tudtam h vmi nincs rendjen, nem csak a hangjaval jatszik, ahogy azt mondtak.

2016. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 hós a fiam. Akkor csinàlja, ha megy valami felé, amit meg akar szerezni. :D

Biztos elhagyja idõvel, még felnõttet nem láttam így. :D

2016. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunkbis ez van. Én is azt hittem először, h valami baja van.
2016. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt fura hang. Én még le is videóztam és megmutattam a gyerekdokinak XD (pedig nem vagyok paramami, de tényleg fura volt.)

Ő 4 hónaposan csinálta, pár hét és abbahagyta... :)

2016. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!