Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ment gyermeketeknél a...

Hogy ment gyermeketeknél a körülmetélés? Hány hetes korban csinálták és hogy kellett intézni az ügyeket?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Körül szeretnénk metéltetni a gyermekünket, és nem tudom, hogy már a szülés előtt kellene-e keresnem rá megfelelő orvost, vagy ráérek? A gyerekorvos tud majd mondani jó szakembert, és beutal hozzá? Vagy magánban is meg lehet csináltatni?


Tapasztalatokat szeretnék a dologról!



2015. dec. 15. 16:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsétlen gyerek.
2015. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Beutalni? Orvosi indok nélkül miért csinálnák meg tb pénzre? Keress egy zsidó magándokit erre szerintem. Bár én sem értem miért kell megcsonkítani egy kisbabát...
2015. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
?
2015. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%

Ha vallási okokból szeretnétek, akkor a gyülekezetetek rabbija vagy kisgyerekes szülői biztosan el tudnak igazítani ez ügyben.


Ha másért, akkor pedig a választott gyerekorvosotokat kérdezd, vagy a védőnőt. Mondjuk én is kíváncsi lennék, miért akarsz fölösleges fájdalmat okozni a babádnak. Amikor muszáj, az persze más, de így, hogy még meg sem született...?

2015. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Az afrikai női körülmetélésen mindenki fel van háborodva, a fiúkat meg senki nem védi, szabdalhatják őket agyatlan szülők, ahogy akarják. Sőt, még tanácsokat is kapnak, melyik henteshez vigyék. Ideje lenne felébredni és védeni azt, aki nem tudja megvédeni saját magát. Csonkítgatni, mert még nem tud ellene tenni semmit, kegyetlenség. Ébredj fel!
2015. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
40%

https://www.youtube.com/watch?v=xum5P4XT2-Y


Csak a kisbabákat nézd,milyen kínikat éknek át. Van amelyik lila a fájdalomtól. Ha nem egészségügyi okai vannak, én biztosan nem tenném ki ennek.

2015. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
4%

nem hiszem, hogy gyerekorvos beutalna, hahó, ez itt Magyarország, itt nem csonkítanak vallási okból!

szerintem ha ragaszkodsz hozzá, akkor magándokik között nézz szét, mondjuk el tudom képzelni, hogy pénzért is visszautasítják, legalábbis remélem :)

2015. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

várok még tapasztalatokat is a kérdésben, mert ugye ezt kértem:) Van egy gyerekorvos itt a kerületben, akihez tartozunk és szimpi, azt hiszem, beszélünk vele, hogy kit javasol.


Azért akarjuk most ezt kinyomozni, hogy "még meg sem született", hogy fel legyünk rá készülve, és tudjuk hová fordulni majd. Szeretünk előre utánanézni a dolgoknak.

2015. dec. 15. 19:47
 9/33 anonim ***** válasza:
7%

És a babànak erről mi a véleménye?


Komolyan, miért nem hagytok neki vàlasztàsi lehetőséget? Nektek tökmindegy, neki meg egyàltalàn nem biztos. Mit szólnàl ha csak hobbiból, vagy meggyőződésből valaki azt mondanà, hogy vàgjàk le a kisujjadat, mert az úgysem kell? Mi van, ha később értékelhetetlen lesz a szexuàlis élete?

2015. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%
A kérdezőt ez nyilvánvalóan nem érdekli. Megszületése előtt eldöntötték, hogy csonkítani fogják, akárki akármit mond, érezni a stílusán. Sajnos meg lesz rá a lehetősége, talál rá madarat.
2015. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!