Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a párom szégyenli...

Szerintetek a párom szégyenli a babánk? Megszakad a szívem.

Figyelt kérdés

Tervezett baba volt, de mindketten tudjuk, hogy én jobban akartam hogy legyen. Ennek ellenére ő beleegyezett a próbálkozásba. Nemrég született meg, és senkinek nem dicsekszik róla, azt se akarta hogy a facebookra egy kis értesítőt kirakjak, hogy tudassam a távoli ismerősökkel is, hogy megszületett. De szerintem az én facebookomra azt rakok ki, amit szeretnék (nem használom szinte soha, évente kb 1 posztom van, pl diplomaosztóról kép, vagy ilyesmiről). Kiraktam ma egy képet róla, és hogy mennyivel született és mikor, és megjelöltem rajta a párom. És elmentünk sétálni a babával, és mire hazaértem kitörölte a jelölést. Ma nincs is itthon, el kellett mennie délután és majd csak holnap jön, de ez nagyon megbántott.

Nem mesél róla senkinek, nem dicsekszik, olyan mintha szégyenlené, hogy él. Úgy érzem megszakad a szívem, félek hogy a babám apa nélkül fog felnőni.

Sajnos nem ez az egyetlen ilyen eset, amiből ezt szűröm le, csak ez a legutolsó ami történt, és eléggé kiakasztott. Szerintetek szégyenli? Vagy ti mire gondolnátok ebből?


2016. aug. 18. 20:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg a pároddal?
2016. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
72%

Elvalt?

Nem lehet, hogy van valakije?

2016. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Azért, mert megkérdeztem már ez előtt is, hogy szégyenli-e, mert nekem úgy tűnik, annyit mondott hogy nem, és ennyi. Semmi mást nem mondott, és amikor meg erőltettem akkor azt mondta hogy minek akarok most veszekedni vele. Szóval abbahagytam, nem erőltettem tovább hogy beszéljünk.
2016. aug. 18. 21:03
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

mi mégis honnan tudnánk, hogy a párod mit érez? miért nem kérdezed meg?

én nem gondolkodnék ilyesmin, egyszerűen rákérdeznék. bár mi eleve megbeszéljük a gondunk, bajunk így nem születése után bukna ki egy ilyen dolog

2016. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nem vált el, fiatalok vagyunk, 23 évesek, nekem ő az első párom, 4 éve vagyunk együtt.
2016. aug. 18. 21:04
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal kellene megbeszélni!!!!!!
2016. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Már a szülés előtt is voltak problémáink, meg akartam beszélni vele de nem lehetett. Párterápiára akartam volna menni, de nem hajlandó. A terhességem fele körül kezdtek elromlani a dolgok, de azt ígérte, hogy a szülés után jobb lesz.
2016. aug. 18. 21:05
 8/46 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, hogy ha meg tudnám vele beszélni, akkor nem idegenektől kérnék tanácsot.
2016. aug. 18. 21:06
 9/46 anonim ***** válasza:
26%
Akkor lehet, hogy nem akar a FB-ra kiteregetni semmit.
2016. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%

Problémák, párterápia, megromló kapcsolat...

Ez nem hangzik jól.

És most hol van? Hova kellett menni?

2016. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!