Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon rá görcsölök arra,...

Ha nagyon rá görcsölök arra, hogy legyen gyerekem, nehezebben esek teherbe? 22/L

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen! 22 évesen mi okod lenne rágörcsölni a témára? Rengeteg időd van még teherbe esni.
2016. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha van még cirka 20 éved szülni, miért görcsölnél?
2016. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már féléve próbálkozunk és kezdek parázni,hogy talán nem is sikerül
2016. aug. 19. 10:25
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Tisztázni kell, mi a rágörcsölés fogalma.


Az még nem rágörcsölés, ha olvasgatsz a témában, a fogantatásról, stb. Vagy ha nem jön baba 1 év után sem, akkor elkezdesz nézelődni a témában, h milyen vizsgálatokat kellene elvégeztetned, orvosokat keresgélsz. Itt ezen az oldalon már ez is görcsölésnek számít, persze olyanok mondják, akik még azt se tudták, mikor kellene megjönnie a vérzésüknek, nemhogy peteérés, tüszőrepedés, stb. Van, akiknek tényleg olyan hamar, olyan könnyen összejön, h kigondolja, h terhes akar lenni köv. hónapban és úgy lesz. Meg vannak, akiknek várniuk kell sokat és az próbára teszi a türelmet, idegrendszert, párkapcsolatot. Te magad fogod érezni, mikor jön el aza a pont, amikor azt mondod, most már tenni kell valamit, nem elég csak várni. Nekem 4 hónap után kezdődött az olvasgatás, orvoskeresés, stb, 8 sikertelen hónap után mentem vizsgálatokra. De találkoztam olyannal, aki 5 év után ment orvoshoz.

A tájékozódás nem görcsölés.

2016. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
1 évig simán eltarthat, anélkül, hogy bármi gond lenne.
2016. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából már nagyon szeretnék egy saját gyereket,nagyon imádom a gyerekeket és már jó lenne egy saját. A párkapcsolatom is tökéletes semmi akadálya nem lenne,utána olvastam,hogyan lehet könnyen teherbe esni sok dolgot kipróbáltunk és semmi..
2016. aug. 19. 10:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon jelent semmit ha rágörcsölsz, oké max. egy nagyon kis százalékban befolyásolhatja, de nem ez a lényeg. Fél év szerintem pont az a határ, amikor már érdemes lenne egy-két dolgot megnézetni, hogy minden rendben van-e, főleg ha ennyire fiatalok vagytok és odafigyeltetek arra, hogy ovuláció környékén legyetek együtt. A párodnál is lehetnek gondok, nemcsak nálad. Vizsgáltassátok ki magatokat, mert azzal csak az idő megy, ha van valami egyszerűbb probléma és amiatt nem jön össze, pedig lehet csak be kellene szedned pár tablettát és máris terhes lennél.
2016. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippet :)
2016. aug. 19. 10:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Én rágörcsöltem és mind a kettő elsőre sikerült,illetve 3, de sajnos volt egy vetélésem...

34 hkm

2016. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ohh.. Sajnálom.. De a kettőhöz sok boldogságot!
2016. aug. 19. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!