Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos és a bébihor...

Kisfiam 5 hónapos és a bébihordozóban szoktam ringatni meg van hogy ott alszik el akkor nem is veszem ki. De anyósom szerint nem szabad bébihordozóban altatni mert túl szűk a hely nem tud kinyujtózni. Vagy tényleg jobb ha nem altatom abban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hordozó utazásra való. A lehető legrövidebb időre. Altatni és sétáltatni nem szabad benne.
2016. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem erre a célra van kitalálva, utazásra való, nem alvásra. Neked se lesz könnyű, ha túlzottan hozzászokatod. Most még biztos elbírod, de hamar ott lesz 8-10 kg, akkor már nehéz így ringatni. Én babakocsiban tologatva, bölcsőhintában, ölben ringatva (ált. ülve) altattam ekkortájt, ma már csak ágyon fekve-simizve.
2016. aug. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

A legnagyobb nagyon nagyon rossz alvo volt.fel eves kora jottunk ra,hogy a hordiban alszik.igaz hintaztatni kell,de legalabb alszik.mert amugy egesz ejjel ment a siras,akarmit csinaltunk.orvos szerint semmi baj nem volt vele.

Azzan honapokat aludt a hordozoban ejjel.az agy mellett volt,En kezzel vagy labbal billegtettem.is sem aludtam sokat,de legalabb a gyerek aludt.aztan magatol abbahagyta,elkezdett az agyaban aludni.mert azert probalkoztam kozben.

Nagyobb hordozonk volt mint az atlag,es valahogy jobban fekudt is benne.kerdeztem En orvost,vedonot.de azt mondtak ha alszik,akkor hagyjam.

Semmi baja nem lett.egeszseges 9eves nagyfiu,remek sportolo.

Kutya baja sem lesz,ha neha hordiban alszik.

2016. aug. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán megoldást jelentene egy adamo hinta. Vagy egy ahhoz hasonló, vannak olcsóbb utánzatok, teljesen jók. Abban is tudod ringatni, hasonló pózban van, de szépen a teste vonalához igazodik, nem terheli a gerincét, kényelmes :)
2016. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egy újszülött szűkítőt, és azzal lehet használni (nekünk a babakocsinknak is az egyik feltétje az, nemcsak autós hordozásra való). Egyébként meg Adamo hinta! Én is csak javasolni tudom!
2016. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megnyugtatattok!

Igen gondolkoztunk babahintán ugyhogy be is szerzünk egyet! :)

2016. aug. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!