Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 d ultrangra szeretnénk...

4 d ultrangra szeretnénk elmenni.26 terhességi hétben járok s kb október elejére tervezzük. Melyiket ajánlanátok, amelyik nagyon jó? A Csodabentről a Savoya Parkról és a Baross utcairól mi a véleményetek? Vagy van valami jobb hely? S mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Magzatdiagnosztikai Központ az Örs Vezér téren,ott a legprofibb a gép és 14ezer Ft dvdvel,több képpel.

Mi ott voltunk a Timmermann doktornál,31hetesen.

2009. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a 24. héten voltunk a 4d Genesisnél.12e Ft volt,ebben benne volt a lelet,dvd,cd a fotókkal és 1 nyomtatott fotó.Nagyon kedves volt a hölgy,mindent megtett,hogy készülhessenek jó képek.Több,mint 1 órán át nézegette a picit,de ő nem akart fotózkodást,hol a kezével,hol a lábával takarta az arcát.
2009. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem ismerem egyiket sem, mert Győrben voltam 4d-s uh-án. Úgyhogy csak azért írok, hogy szerintem ne halaszd el októberre, mert azt mondják amikor már túl nagy a baba, nem látszik olyan jól a képen!

Állítólag a legjobb időpont a 4d-re a 27-30.hét!

2009. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még annyit szerettem volna kérdezni,hogy 29-30 hetesen már pufibbnak látszik a képeken?S mit adnak?gondolok itt a dvd-re,képekre.

Hány darab képet adnak????

S mennyivel kell előtte bejelentkezni?

2009. szept. 2. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem max 28.hétig menjetek el, utána már túl nagy a baba (esetleg), nem biztos, hogy elfér a monitoron. A Baross utcait semmiképpen nem javaslom, utálatos nő, kevés idő (kb 10 perc), sok pénz. A 4D Genesist nagyon nagyon ajánlom, két tündéri nőci, velünk foglalkoztak vagy 40 percig.

Szia!

2009. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Én is a 4D genesisnél voltam kétszer is (18,26 hetesen).1 órát vizsgálnak, mindent átnéznek, kapsz leletet, cd, dvd, 1 db kép (lemosható) és kérdezhetsz nyugodtan (12000ft). Nekem ott mondták először a méhlepényem mély tapadását, addig nem is tudtam róla, bár panaszt nem okozott de elmondta a hölgy, hogy mire figyeljek. Tetőtől-talpig megnézik a babádat. Az első cd-re 77 kép került, a második uh-ról pedig 88db. Máshol ugyanennyiért fél órát vizsgálják a babát. Legutoljára a Minimanót olvastam, hogy nem ajánlják még, ismerőseim a Hepinetet nem ajánlották annak idején.


36hetes pocis

2009. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én szerdán telefonáltam és vasárnap mehettünk mindkétszer.


utolsó

2009. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

A 4 d Genesisbe megyünk szerintem mi is.

Mi a cím és a telefonszám ?

A 11:35-től kérdezném,hogy mennyire jók lettek a 26.heti ultrangos képek?Pufi volt rajta a pici?

2009. szept. 2. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a Barros utcaiban voltam. Nagyon kedves volt a csaj, és mindent elkövetett, hogy láthassam az édesen szunyáló lányom arcát. Ja és mindig vannak akciók, most is van. Plusz nem csak babmozi volt, hanem genetikai uh, orvosi vélemény, és megnézték a köldökzsinór átjárhatóságát. Ez nem a kórházas 4d, hanem ami a kórházzal szemben van.Adtak ha jól emlékszem 4 db fekete fehér képet és két db szineset. A vizsgálat közben kb 10 képet csinált a csajszi és ezekől lehetett kiválasztani, hogy melyiket szeretnéd. 12000ft-ot fizettem a közel húsz perces dvd-ért és a képekért.


Én csak ajánlani tudom!


Mi a 31 héten voltunk, akkor már kis pufi volt a lányom és csak részletek fértek a képbe, pl a feje, a hasa, a posija.

2009. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

11:35 vagyok! Ilyene képeket kaptunk:

[link]

[link]

[link]


4dgenesis.hu , itt minden elérhetőség le van írva.

2009. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!