Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora élmény egy 4D-s uh...

Mekkora élmény egy 4D-s uh (jól megválasztott hely és szakember esetén)? Nem néz ki furán? Mitől jobb, mint egy 2D-s?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi nem akartunk csináltatni, mert csak tud az ember 9 hónapot várni és egy életen át nézegetni a gyereket.

De aztán úgy alakult, hogy anyukám akarta és ö vitt el minket.

Jó idöpontot fogtunk ki, mert 20-ik hétben voltam, már formás baba alaku magzat volt, de még elég kicsi, hogy láthassuk. Sajna 30-ik hét felett már alig látni valamit.


Amit azért tudnod kell, hogy hivatalosan csak 3D létezik, a 4D csak egy kitalált szó. Az orvos az orvosi részét csak 2D tudja megnézni, ott tud pontos dolgokat mondani.

2015. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a 32. héten voltam, már nem látszódott túl sok a babából, a nemét sem tudták ott megmondani, de sikerült egy nagyon jó képet készíteni róla amit így 2 év elteltével is gyakran nézegetek... A 4D-sen legalább te is látod hogy egy ember van bent, nem csak fekete-fehér körvonalakat mint a 2D-sen (már ha az ember olyan szerencsés hogy olyan helyre jár uh-ra ahol egyáltalán látja a monitort és nem csak a plafont tudja bámulni a vizsgálat alatt mint sajnos ahová én járok mióta átköltözött egy másik épületbe...)
2015. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én mikor nézegetek neten 3D/4D-s képeket, oké, hogy ott a baba feje rajta, de az a trutyiszerű cucc körülötte olyan furán néz ki, szóval nem tudom, hogy mennyire érné meg csináltatni, és mennyire akarnám nézegetni.


A 2D-s nálunk eddig mindkétszer nagy élmény volt, az egyiknél meg is engedte a doki, hogy készítsünk videót, így látszott a mozgása, körvonalai. Gondolkoztam 3D/4D-n, 25 hetes lennék, amikor lenne lehetőségem elmenni, de olyan furán néz ki.

2015. okt. 21. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!